Tesettür Tuniklerle Stil Kombin Önerileri

Tesettür Tuniklerle Stil Kombin Önerileri

26 Kasım 2018

             Tesettür giyimde kombin, her parça için detaylı uyum isteyen eşarptan tuniğe, ayakkabıdan çantaya, feraceden eteğe gibi her ayrıntıyı özenle seçmeyi gerektiren bayanların tereddüt yaşadığı konulardan biridir. Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından biri olan üst giyim ürünü tunikler ile kombin yapılırken dikkat edilecek belli başlı unsurlar bulunmaktadır. Bu detayların doğru kullanılması ile doğru ve şık bir görünüme sahip kombinler oluşturulabilir.

 

 Özel Davetler İçin Şık Tunik Kombinleri

 

            Davet ve özel günlerde günlük giyime göre daha özenli giyinen bayanlar, tunikler ile de kombin yaparken özel ve şık olmak için bazı detaylara dikkat ederek doğru görüntüyü elde edebilirler. Sezonun trendlerinden olan payetli kumaşlar tunikler üzerinde de kol etek uçları ve yakalarda kullanılmaktadır. Payetli bir tunik seçiminde daha düz, desensiz ve tuniğin rengine oranla daha koyu tonlara sahip pantolon ve etek tercih edilebilir. Işıltının tek bir parçada kullanılması, tuniği kombinin ana parçası haline getirecektir. Yine tuniği ön planda tutmak için sade bir şal tercih edilebilirken ayakkabıda rugan ve parlak deriye sahip bir model tercih edilerek kombin de ışıltı ve parlak detaylar doğru orantıda dağıtılmış olacaktır. Çanta tercihi ayakkabıya uygun olarak seçilebilir. Bir başka kombin ise saten gömlek tunikler ile kumaş pantolon tercihleridir. Daha ciddi bir havaya sahip bu kombinde özellikle saks mavi, zümrüt yeşili gibi tonlar saten kumaşta şık bir görüntü sağlamaktadır.

 

 Günlük Hayatta Tercih Edilebilecek Rahat ve Trend Tunikler

 

            Kış aylarının en çok tercih edilen kumaşı triko, tesettür tunik modellerinde de sık sık kullanılmaktadır. Rahat ve sıcak tutan triko tunikler, esnek yapısı sayesinde günlük yaşamında rahatlığı tercih edenler için ideal seçimlerdir. Ayrıca polar ve yün kumaştan üretilen kapşonlu modeller sezonun trenleri arasında yerini almaktadır. Diğer kumaşlara oranlara daha yumuşak ve sıcak tutan bu tunikler, esnek yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Kapşonlu olmasından dolayı spor bir görüntüye sahip olup kotlarla, spor ayakkabılarla günlük hayatta dışarı çıkarken hem şık hem spor hem rahat bir kombini oluşturmaktadır. Cepli modeller de günlük kombinlerde ideal tercihlerdir.

 

 Kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak birbirinden çeşitli tesettür tunik modellerine bir tık ile www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.