Tesettür Tuniklerle Pantolon Kombini

Tesettür Tuniklerle Pantolon Kombini

15 Mayıs 2019

 

Her sene göz alıcı tasarımlara sahip farklı tesettür tunik modelleri piyasaya sunulur. Tunikler genelde tek başlarına kullanılmayan, değişik pantolon seçenekleriyle güzel bir kombin imkanı sağlayan giyim parçalarıdır. Tabii burada doğru pantolon tercihini yine doğru yerde gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir.

 

 Böylece gözü rahatsız etmeyen, hem sade hem de şık bir görünüm sağlayan özel bir bütünlük elde edilebilir. Tuniklerle beraber kullanılacak pantolon seçenekleri gidilecek yerin konseptine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Mekana uyum sağlamak ve göz alıcı bir etki yaratmak için pantolon ile tunik seçimi yapılmalıdır.

 

 Günlük Olarak Pantolon Seçenekleri İle Tunikleri Bir Araya Getirme

 

 Gün içerisinde dışarı çıkarken daha özgür, özgünlük ve rahatlık ön plana çıkar. Tabii sadece fiziksel açıdan sağlanan bu rahatlık değil, şık bir görünüm de önemlidir. Bu yüzden tesettür tunik modeller ile günlük olarak daha çok kot pantolonları kombinlemek doğru bir tercihtir.

 

 Özellikle mavinin farklı tonlarındaki kot pantolonlar ile üzeri değişik desenler altındaki tunikler güzel bir bütünlük sağlar. Uzun ve kısa almak üzere iki farklı çeşit üzerinden değerlendirilen tunikler, güzel bir kot pantolon ile harika bir uyum sunabilir. Böylece günlük olarak arkadaşlarla dışarı çıkılabilir, alışverişe gidilebilir ya da güzel bir yürüyüş yapılabilir.

 

 Davet ve Organizasyonlar İçin Pantolonlar İle Tunik Kombini

 

 Söz konusu davet ve organizasyon olduğu zaman tesettür tunik modelleri ile bağ kuracak daha özel pantolonlar tercih edilmelidir. Bu konuda özellikle kumaş pantolonlar ön plana çıkıyor. Özellikle krem ya da bu gibi açık renkler üzerinden değişik desenler ile harmanlanmış tunikler bir araya getirilebilir. Tabii keten pantolonlar da kullanılabilir. Bu durum organizasyonun türüne ve konseptine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Daha ciddi bir yer için kumaş pantolon tercih edilirken, eğlenceli bir organizasyon adına keten pantolonlarla güzel bir uyum sağlayabilir.

 

 Doğru Renk Uyumuna Dikkat Edilmelidir

 

 Hangi pantolon çeşidi tercih edilirse edilsin, mutlaka tunik modelleri ile renk uyumuna özen gösterilmelidir. Eğer pantolonlar koyu renk üzerinden seçim yapılmış ise açık renkli tunikler ile kombin yapmak gerekir. Aynı durum tersi için de geçerlidir. Açık renkli pantolon ile koyu renkli tunikler ikili kombin yaratma konusunda birebir olanak sağlar.


Birbirinden çeşitli tesettür tunik modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresine gözatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.