Tesettür Tuniklerle Kombin Yapılan Farklı Pantolonlar

Tesettür Tuniklerle Kombin Yapılan Farklı Pantolonlar

16 Eylül 2018

Birçok değişik model tasarımı altında uzun ya da kısa seçenekleri ile tercih edilebilen tesettür tunik modelleri, farklı pantolonlar ile giyilebilen giysilerdir. Aslına bakılırsa farklı etek çeşitleri ile de tercih edilen tunikler, genel çerçevede istenilen bir yere gidilirken daha çok pantolonlar ön plana çıkar. Daha güzel bir kombin ve uyum sağlama imkanı sunarken ayrıca hanımlar için büyük bir rahatlık sağladığından dolayı, tuniklerle ile beraber pantolonlar ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda kişisel beğenilere göre güzel bir tunik modeli tercih edilebilir, birçok değişik pantolon seçeneği ile birlikte hoş bir uyum yakalanabilir. Bu şekilde günlük olarak dışarı çıkıp dolaşmak adına bir uyum elde edilebilirken, aynı zamanda özel davet ve organizasyonlar için de hoş bir bütünlük sağlama şansı sunulmaktadır.

 

 Tunik modelleri ile harika pantolon çeşitleri

 

            Pantolon tasarımları günümüzde her geçen gün daha zengin bir olanak altında piyasaya sunuluyor. Tabii pantolonlarla farklı bir bluz veya gömlek gibi değişik bir seçenekler de tercih edebilmektedir. Fakat özellikle tunikler ikili veya üçlü parça altında sanki bir bütün elbise izlenimi uyandırdığından dolayı hanımlar tarafından çok fazla tercih edilir. Üstelik doğrudan moda uzmanları tunikleri, elbise kadar farklı aksesuar ile desenler altında hazırladığı için; bambaşka bir görünüm sunar ve ortaya şık bir izlenim ortaya çıkar. Bu bağlamda başta kumaş ve keten pantolonlar olmak üzere Ayrıca rahatlık sağlayan değişik kot pantolonları ile de tunikler kullanılabilmektedir. Bu şekilde diz kapaklara kadar inen tunik seçenekler, aynı zamanda bel bölgesinde sonlanan seçenekler eşliğinde her sene piyasaya sunulmaktadır.

 

 Farklı pantolonlar ile şıklık sağlayan tunik modelleri

 

            Özellikle bu sene önce tasarımlı ve kolye aksesuarlı tesettür tunik modelleri, kapüşonlu sportif tarz seçenekler; garnili modeller ya da baskı tasarımlı örnekler gibi daha birçok değişik seçenek hanımlara zengin bir alışverişin yolunu açıyor. Üstelik kaliteli kumaş yapısı ile birlikte çok uygun seçenekler dahilinde elde edilebilecek olan bu tunik modelleri, mutlaka genel çerçevede daha açık renkli pantolon modelleri ile kombine haline getirilmelidir. Bu şekilde her nereye gidilirse gidilsin muhteşem bir uyum ve kombin ortaya çıkarılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.