Tesettür Tuniklerle 3 Ayrı Yere Gidilirken Kombin Yaratmak

Tesettür Tuniklerle 3 Ayrı Yere Gidilirken Kombin Yaratmak

08 Kasım 2018

Kısa süre içerisinde özel bir kombin yaratma imkanı sağlayan farklı renk ve modeller çerçevesindeki tesettür tunik çeşitleri, hanımlara bu konuda büyük bir kolaylık sunuyor. Son dönemlerde tasarımları moda uzmanları tarafından daha harika renk ve model uyumlu eşliğinde gerçekleştirilen tunikler, daha göz kamaştırıcı bir fırsatı da yanında getiriyor. Tabii nereye gidileceğine bağlı olarak tunik seçmenin önemi de çok büyüktür. Özellikle doğru pantolon seçenekleri ile birlikte tarz bir tunik modelini seçerek uyumu yakalamak büyük bir önem arz eder. Üzerine eklenecek değişik takılar eşliğinde de bütünlük sağlamak için, mutlaka alışveriş yaparken hanımlar doğru tunik modeli ne yönelmelidir.

 

 3 ayrı yere giderken kombin yapılacak harika tunik modelleri

 

 1. İlk başta iş yerleri için tunik modellerini ele almak gerekir. Daha sade ve aynı zamanda sakin bir izlenimi uyandıran modelleri yönelmek büyük bir önem taşır. Bu çerçevede boğazlı ve ince tasarımlı modeller ön plana çıkıyor. Sade görünümünün yanı sıra düzenli şekilde yerleştirilmiş incirler sayesinde ayrı bir şıklık yaratıyor. Aynı zamanda cepli tasarımlar ile renkli baskılı modeller de tercih edilebilir.

 

 2. Mutlaka özel davet ve organizasyonlara giderken daha dikkat çekici ve göz kamaştırıcı bir görünüm sunan modelleri yönelmek gerekir. Bu bağlamda uzun düğme detaylı modeller farklı renkleri ile birlikte tercih edilebilir. Aynı zamanda fırfırlı, volan kollu ve kolye aksesuarlı seçenekler de güzel bir izlenim ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda etek ucuna ve kol kısımlarını yerleştirilmiş parlak ince tasarımları eşliğinde harika bir görünüm sağlayan seçenekler de pantolonlarla hoş bir uyum yakalayabilir. Simli tunik modellerse tamamen zarif bir görünüm sunuyor.

 

 3. Tabii günlük olarak misafirliğe giderken ya da dışarı çıkıp farklı işleri gerçekleştirmek için pantolonlarla kombin yapılacak tunikler ise daha sportif ve özgür tarzlarda tercih görüyor. Bu çerçevede yazılı ve baskılı modeller ön plana alınabilir. Aynı zamanda daha sportif arayış içerisinde olan hanımlar için ise kapüşonlu modeller tercih edilebilir.

Kombinlerinizin en önemli parçası olan tuniklerin en şık modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden inceleyebilirsiniz.

 Farklı modelleri ile harika tunik çeşitleri

 

            Kare baskılı çeşitleri gibi daha birçok değişik tesettür tunik seçenekleri güzel bir uyumu da beraberinde getiriyor. Yeni sezonda muhteşem renk ve modellerde uyum sağlamış, tarz bir görünüm sağlayan tunikler arasından güzel bir seçim yapılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.