Tesettür Tunikler Nasıl Kullanılır?

Tesettür Tunikler Nasıl Kullanılır?

23 Mayıs 2019

 Tesettürlü kombinlerin vazgeçilmez parçası olan tesettür tunik, birbirinden farklı renk seçenekleri, modelleri ve tasarım çeşitleriyle karşımıza çıkıyor. Özellikle son zamanlarda moda dünyasının canlanmasıyla birlikte her kesimden insana üretilen yüzlerce tunik arasından kendimize en çok yakışanı bulmak oldukça zor oluyor.

 

 Her mevsime uygun olarak tasarlanan tesettür tunik, vücudunun dar kıyafetlerle görünmesini istenmeyen, altına pantolon ya da siyah kalın çorap giymek isteyen kadınlar için ideal bir seçim. Dizin üst kısmına kadar uzanan tunikler, sağladığı rahatlık ve bol görünümüyle her kadının gardırobunda bir adet bulunmalı düşüncesini de yaratıyor.

 

 Tesettür Tunik Nasıl Kullanılır?

 

 Tesettür tunik, her renk pantolonu kaldırır. Uzun ve bol özelliğiyle dar pantolon giyseniz bile, tunik kusurlarınızı örtecektir. Renkli taytlar ve farklı desenlerde babetler kullanarak tunik kombinleri tasarlayabilirsiniz.

 

 Kilolu bir kadınsanız, tesettür tunik kullanırken altına çok bol pantolon giymek yerine hafif bol pantolonlar tercih edebilir ya da siyah tayt giyebilirsiniz. Aksi takdirde olduğunuzdan daha kilolu görünmeniz kaçınılmaz. Uzun boyluysanız, tuniği standart boylarından da uzun seçmelisiniz. Özellikle uzun boylu kadınların en çok şikâyet ettiği konulardan biri de tuniklerin üzerlerinde kazak gibi durmasıdır. Bu nedenle, özel dikim uzun tesettür tunik işinizi görecektir.

 

 Tesettür Tunikler Mevsimsel Tasarlanıyor

 

 Yaz aylarında ve kış aylarında farklı renk tercihi ve farklı kumaş seçimi ile üretilen tesettür tunik tasarımlarında farklı desenler görmek mümkün. Kışın havalar soğuk olduğundan kumaşlar kalın seçilir ve uzun kollu tunikler üretilir. Yazın ise hava sıcak olduğundan ve sürekli terlediğimizden tunik kumaşları ince seçilir. Özel desenler de tuniklerin üzerine işlenerek şık bir görüntü kazanır.

 Geometrik şekiller ve çiçek desenleri tuniklerin olmazsa olmaz desenleri arasındadır.

 Renk tercihi de mevsimsel olarak değişir. Koyu renkler güneş ışınları çeker. Dolayısıyla yaz aylarında koyu renkli tunikler üretilmez. Kış aylarında ise ısınmak adına koyu renkli tesettür tunik üretilir. Moda da mevsimsel faktörleri göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Düz renk seven kadınlar için esasen tasarımcılar düz ve desensiz renkler üretmeye özen gösteriyor. Siz de bedeninize uygun tunik çeşitleri için www.tesetturpazari.com adresine göz atabilirsiniz.


Yeni sezon tesettür tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilir ve beğendiğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.