Tesettür Tunikler ile Şık Kombinler

Tesettür Tunikler ile Şık Kombinler

21 Mart 2019

 Kadınlar arasında en çok rağbet gören ürünlerden biri olan tesettür tunikler, yenilenen modelleri sayesinde şıklık ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Kadınlara rahat hareket imkanı sağlaması sebebiyle günlük hayatta sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 Tesettür tunik modelleri hem pantolon hem de eteklerle kullanılabildiği için en favori parça olarak görülmektedir. Renk ve model alternatifleri bir hayli fazla olan tesettür tunikler, her zevke göre seçim yapma imkanı sunmaktadır.

 

 Doğru kombinler yaparak tesettür tunikleri birden fazla ürünle kullanmak mümkün olabilmektedir. Farklı tarzlara hitap eden modeller arasından yapılacak seçimlerle birbirinden güzel çok sayıda kombin oluşturulabilmektedir.

 

 En Çok Tercih Edilen Tesettür Tunik Modelleri

 

 Hem günlük hayatta hem de davetlerde genellikle pantolonlar üzerine kullanılan tesettür tunik modelleri arasında bazıları daha çok tercih edilmektedir. Günlük hayatta kullanılan tuniklerde ise daha çok gömlek yaka, ekose, kapüşonlu ve polar modelleri ön plana çıkmaktadır. Spor şıklık sağlayan bu modeller arasında triko tunikler, kapüşonlu kürklü modelleri ile günlük şıklık yaratmaktadır. Yine baskılı tesettür tunik modelleri de tesettürlü kadınların trend görünüm sağlaması açısından günlük giyimde sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 Cep detayları da tuniklere farklı bir hava katarak monoton görüntüden uzaklaştırmaktadır. Daha özel zamanlar ve davetler için de öne çıkan tesettür tunik modelleri bulunmaktadır. Şıklık ve zarafetin bir arada olduğu bu modellerde, ölçülülük ve asalet vurgulanmaktadır.

 

 Renk ve model olarak fazlaca seçeneğin bulunduğu tuniklerde pilise, payet, volan kollar ve kolyeli modeller davetlere uygun şıklık sağlamaktadır. Desenler konusunda da yılın trendi olan zebra desen ve çizgiler dikkat çekerek göz alıcı şıklık yaratmaktadır.

 

 Tesettür Tunikler Sayesinde Göz Alıcı Kombinler

 

 Doğru kombin edildiği taktirde tesettür tunikler, her türlü kıyafetle kullanılabilmektedir. Ancak tunik spor tarzda ise pantolon ve ayakkabı seçimi de ona uygun olarak tercih edilmelidir ya da şık bir davet tuniği ise şık bir pantolon ve topuklu ayakkabı ile kombin edilmelidir.

 

 Şal, eşarp seçimi de tuniklerin havasını değiştirerek kıyafeti tamamlamaktadır. Özellikle eşarp renk seçimi ve kumaş seçimi tunikle benzer özellikte seçilmelidir.

Birbirbirinden şık tesettür kombinler oluşturmak için en iyi tunik seçeneklerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.