Tesettür Tunikler ile Kombinlerinizi Çeşitlendirin

Tesettür Tunikler ile Kombinlerinizi Çeşitlendirin

29 Ocak 2019

             Pantolonlar hem evde, hem iş yerinde birçok kıyafetle formüle edilebilir parçalardır. Yaz aylarında veya kış aylarında sürekli giyilebilen; tunik ve gömleklerin yanında, buluz ve kazaklarında altına uyan, hafta sonları için rahatça giyinme ve hazırlanma imkanı sağlayan parçalardır. Zahmetsize hazırlanabileceğiniz pantolonlar için dolabınızda yeteri kadar yere sahip olmanız gerekir. Tunikler farklı renkleriyle ve desenleriyle kıyafet seçeneklerini çoğaltabilme imkanı sağlar. Her tunik farklı bir pantolon ve taytla birlikte giyilebileceği gibi, tersine her pantolon ve tayt da tuniklerle değiştirilebilir. Birkaç parça pantolon ve tunik sayesinde onlarca değişik kıyafet oluşturmak hem ekonomik, hem de zengin bir elbise çeşitliliği anlamına gelir.

 

 Sade ve Düz Tesettür Kıyafetleri Değerlendirin

 

            Çok sade olduğunu düşündüğünüz, ancak uzun zamandır giyinmediğiniz kıyafetlerini yen parçalar satın alarak değerlendirebilirsiniz. Unutmayın bazen en şık kıyafetler basit ve sadedir. Onları hareketlendirmek için bazı eklentilere ve birleşimlere ihtiyaçları vardır. Çizgileri veya renkleri abartılı olan kıyafetler için de sade ve düz pantolonlar veya tunikler kullanabilirsiniz. Tüm kıyafetleriniz yeteneğinizin onların keşfetmesini beklemektedir. Sadece bakın ve düşünün; yeni modelleri yeni sezona siz hazırlayın.

 

 Dar ve Geniş Beden Tesettür Kıyafetlerinizi Elden Geçirin

 

            Çok beğendiğiniz, ancak satın almakta tereddüt yaşadığınız bazı kıyafetler olabilir. Genelde çok beğenilen kıyafetlerin ya beden ölçüleri kalmaz, ya da çok veya dar kıyafetlerdir. Satın alma işlemine geçmeden önce onları nasıl kendi bedeninize ve tarzınıza uydurabileceğinizi düşünün. Bazı kıyafetler küçük birkaç terzi işlemi ile size uygun hale gelebilir. Yine bazı kıyafetler birkaç ekleme veya çıkarma işlemi yaparak dolabınızdaki yerini alabilir. Beden sorunu yaşanmayan ve her ölçüde kıyafeti bulunduran online satış sitelerini incelerken, düzenleme yapabileceğinizi unutmayın. Örneğin kemerli bir tesettür tunik renk ve desen olarak hoşunuza gittiğinde, kemer detayını çıkararak kullanabilirsiniz. Kollarında güpürleri bulunan bir tesettür uzun elbiseyi veya gömleği, güpürlerini çıkararak kendinize uygun hale getirebilirsiniz.

 

            Pantolonlarda da tadilat yaparak boyunuza ve ölçünüze uygun kıyafetler oluşturabilirsiniz. Çoğu kıyafetin kolları ve paçaları tadilat yapılarak çok rahatlıkla beden ölçünüze uygun hale gelir. Bluz ve kazaklar için tadilat işlemi zor olsa da, ceketlerde, elbiselerde, takımlarda bu seçeneği kullanabilirsiniz. Eşarp boyları genelde standart olduğu için, eşarpların bağlama stillerini değiştirerek daha kısa ve uzun hale getirebilirsiniz.

 
Kombinleriniz için en güzel tesettür tunik seçeneklerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.