Tesettür Tunikle Rahat Ve Şık Olmanın Yolları

Tesettür Tunikle Rahat Ve Şık Olmanın Yolları

27 Nisan 2019

Kadınların kıyafet tercihleri arasında öncelik her zaman rahatlık olmuştur. Tesettürlü hanımlar da tesettür tunik seçimlerinde bu faktörü göz önünde bulundurmaktadır. O yüzden tercihlerini şıklıktan yana bile yapsalar rahatlığı es geçmezler. Rahatlık denilince de akla her zaman tunik gelmektedir. Pantolonla kombinlenmiş bir tunik sizi her ortamda özgür hissettirir.

 

 Baharın Vazgeçilmezi Tunikler

 

 Bahar aylarının gelmesi ile birlikte etraf renklenmeye başlar. Ufak ufak ısınmaya başlayan bu güzel havalarda insanlar evlere kapanıp kalmak istemezler. Dışarı çıkarken de kışın o kasvetli havasından kurtulmak gerekir.

 

 Bu yüzden tercihler renkli kıyafetlerden yana yapılır. Bu mevsimde tesettür tunik modelleri de renkleri ile ön plana çıkarmaktadır. Spor modeller üzerinde canlı renkler ve ışıltılar mevcuttur. Bu sayede sporluğu şıklık ile taçlandırabilir. Tunik modellerinde fermuar ve kapüşon detayları da mevsimin habercilerindendir. Bahar akşamlarında yapılan kısa yürüyüşlerde kapüşonlu tunik modelleri tercih edilebilir.

 

 Gece Kıyafeti Olarak Tunik

 

 Hanımlar tesettür tunik modellerini incelediklerinde dantel ve payetlerle karılaşacaklardır. Bu da demek oluyor ki artık tunikler günlük giyimin dışına çıkmıştır. Özel gün ve gecelerde tercih edilmeye başlanmıştır. Dantel bir kıyafete her zaman bir gösteriş ve şıklık katar. Tuniklerdeki dantel detayları onları gece davetlerinde görmeyi sağlamıştır. Hanımlar uzun, ağır ve yorucu abiye kıyafetlerden ise hafif bir o kadar da şık tunikleri tercih etmektedirler.

 

 Bir gece daveti için önerilecek bir kaç tunik kombini önerisi: Örneğin payetli lacivert bir tunik ile lacivert sigaret pantolon kullanılır. Gri eşarp ile gümüş gri bir topuklu ayakkabı kombinin tamamlayıcı parçalarıdır. Bu kombin ile şık bir davete katılabilir gece de payetler ile gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

 Dantelli ve İspanyol kollu bir tunik ile bilekten dar pantolon, topuklu ayakkabı ve eşarp da gece davetlerinin güzel bir kombini yapılabilir. İspanyol kol bu yıl gece kıyafetlerinde kullanıldığı gibi tuniklerde de kendini göstermektedir. Vintage bir hava estiren İspanyol kol kıyafete hareket katmaktadır.

 

 Diz altından uçuş uçuş tüllü tunikler bahar aylarına gelmişken tercih edilebilir kıyafetlerdendir. Asimetrik kesimlerinin de bulunduğu tül tunikler de seçenekler oldukça fazladır.

Rahatlık ve şıklığı aynı anda yakalamak isteyen bayanların tercih edebileceği birbirinden şık tesettür tunik modeli www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.