Tesettür Tunik Ve Ferace Kombini Nasıl Yapılır?

Tesettür Tunik Ve Ferace Kombini Nasıl Yapılır?

31 Ekim 2018

Son yıllarda kadınların ilk tercihleri arasında yer alan tesettür tunik ve feraceler bu sezonda da en çok tercih edilenler arasında yer almakta. Tesettürlü kadınlar kadar diğer kadınların da tercihleri arasında yer alan tunikler ilgi odağı olmaya devam ediyorlar. Tesettürlü kadınların gardıroplarında neredeyse her renk ve modelden bir tunik ve ferace yer almaktadır. Hızlı bir şekilde fazla zaman harcamadan bir kombin oluşturup dışarıya çıkmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında tunikler yer almaktadır. Rahat oldukları kadar şık bir görünüm de kazandıran tesettür tunikler bu sebeple kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedirler. Bunun yanında dış giyim olarak farklı renkler ve modellerde kadınların beğenisine sunulan feraceler tuniklerle birlikte kombin edilmeye başlanmıştır.

 

 Tunik ve Ferace Kombin Edilir Mi?

 

            Genellikle dar paça pantolonlarla birlikte kullanılan tesettür tunikler dış giyim olan ferace ile kombin edildiğinde asil bir görüntü yaratmaktadır. Bu sebeple son dönemlerde kadınlar tesettür tunik kombinlerini tesettür feraceler ile tamamlamaktadırlar. Bu yılın pötikareli, desenli veya bahar temalı tesettür tunikleri ile siyah, bordo veya yeşil renklerde bir tesettür ferace yapılan kombine hem bir tarz hem de hoş bir görünüm kazandırmaktadır.

 

 Ferace ve Tunik Kombinasyonu

 

            Son dönemlerde tuniklerle feraceler bir arada kombin edilerek kullanılmaya başlanmıştır. Bu kombin çeşitlerine örnek verilecek olursa salaş bir tesettür tunik modeli seçildiğinde kişinin üzerine giyeceği ferace de düz kesim olmalıdır. Salaş bir tesettür giymeyi tercih eden kişi yarasa kollu bir ferace tercih ederse bu hoş bir görüntü oluşturmayacaktır.

 Önü düğmeli veya volanlı bir tesettür tunik seçildiğinde onu tamamlayacak feracenin yarasa kollu veya dökümlü olması hoş ve tarz bir görüntü sağlayacaktır. Bunun yanında bu kombin şifonlarla hareketlendirildiğinde farklı bir tarz yaratabilir.

 

            Birçok modelin bulunduğu tesettür tunikler bu sezon püskül detaylı, çiçek nakışlı ve dantelli olmak üzere birçok farklı modelden oluşmaktadır. Bu modeller düz renkte bir ferace ile kombin edildiğinde oldukça etkileyici bir görünüm sağlamaktadır. Mavi, yeşil, somon, ekru veya bu renkler dışında bir başka renkte tesettür tunik ile büzgülü ya da önden taşlı düz renk bir ferace yapılan kombine olduğundan daha zarif ve şık bir görünüm katacaktır.

 En iyi tunik ve ferace kombinlerini TesetturPazari.com sitemizde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.