Tesettür Tunik Tasarımları

Tesettür Tunik Tasarımları

09 Eylül 2018

Tesettür Tunik

 

            Kadınların şıklık yarışında kullanmış oldukları modellerden bir tanesi tunik. Doğru renklerle kullanıldığında kendisini son derece harika bir şekilde gösterir.

 

 Tesettür Tunik Kolyeli

 

            İş yerinde, bir ev gezmesinde, bir arkadaş buluşmasında rahatça giyebileceğiniz modellerden bir tanesi. Yavru ağzı rengindeki tesettür, deniz mavisi tunik, üstüne kolye, beyaz bir pantolon ile adeta mütevazilik ve şıklığı bir arada tutan harika bir kombin. Burada tuniğin ön plana çıkıp diğer renklerle olan uyumu gözden kaçmaz. Bunun yanı sıra giyen kişinin kendisiyle barışık, huzurlu, sakin bir karakter izlenimi oluşturmakta. Kullanılan renkler tam olarak bu özellikleri belirttiği için kişide böyle bir izlenim bırakması kaçınılmazdır. Bir diğer modelde ise yavru ağzı tesettür, mor bir tunik, üstüne kolye, beyaz bir pantolon ile kendine güven, ciddiyet ve şıklığı belirten bir kombindir. Kullanılan renkler, kişiye bunu yükler.

 

 Tesettür İncili Volan Kol

 

            Bu tasarım özel davetler, düğün, iş toplantıları gibi önemli yerlerde giyilen bir üründür. Beyaz tesettür, pembe incili volan kol modelli tunik, üstüne kolye, beyaz pantolon modeli tesettür tunik kavramına yakışan bir kombindir. Özellikle volar kolların katlamalı bir model oluşu, üstüne incilerin serpiştirilmesi kişiye naif bir hava katar. Bunun yanı sıra kullanılan renkler açık ve yumuşak renkler olduğu için kişide gerginliği ve sıkıntıyı alır. Karşıdaki kişinin gerginliğini de alır çünkü bu renkler de insan da bu etkiyi bırakabilir. Beyaz tesettür, al kırmızılı volar kol incili tunik, üstüne uzun bir kolye, beyaz pantolon ile uyumlu bir kombin oluşturulur. Bu tasarımda kırmızı güçlü bir renk olduğu için kişide bir ciddiyet göstergesi oluşturacaktır. Kapalı ve açık renklerin birleşimi ile uyumlu bir kombin oluşturulup, kişiye güven, dürüstlük, dobralık ve profesyonellik katacaktır.

 

            Özellikle tesettür tunik kavramının modada daha hızlı yayıldığı için çok daha özgün modeller kadınlara hizmet sunacaktır. Modada bu tasarımlara daha özgün fikirler çıkacak ve çok daha farklı modeller ile kadınlara çeşitli ürünler ulaşacaktır. Tesettür tunik modelleri, son derece şık, özgün ve giyen kişi için oldukça muazzam tasarımları içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.