Tesettür Tunik Seçimi Ve Kombini Nasıl Olmalıdır?

Tesettür Tunik Seçimi Ve Kombini Nasıl Olmalıdır?

17 Aralık 2018

             Tesettürlü kadınların vazgeçilmez ve trend kıyafetlerinden olan tunikler hem gündüz hem de gece davetleri için şık görüntü oluşturmaktadır. Tunikler rahat kullanıma sahip olması nedeniyle birçok tesettürlü kadın tarafından tercih edilmektedir. Tunikler kullanım amaçlarına göre şık, asil veya spor ve rahat kombinlenebilmektedir.

 

 Tesettür Tunik Nasıl Olmalıdır?

 

            Tesettür tunikler her zaman tercih edilen ürünler arasındadır. Tesettür tunikler sadece tesettürlü kadınların gözdesi değil aynı zamanda tesettürlü olmayan kadınların da beğenilerini kazanmaktadır. Tesettür tunik genel olarak dize kadar uzanan ve doğru kombinlendiği takdirde kadınları istedikleri tarz ve görüntüye sokmaktadır. Tuniklerin seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi mevsimine göre giyim tarzıdır. Tunikler yaz aylarında genel olarak açık renkli, ince kumaştan seçilmektedir. Tuniklerin terletmemesi aranan en önemli özelliktir. Kış aylarında ise triko tunikler ve birçok farklı renk ve desende tunik kadınların istedikleri görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır.

 

 Tesettür Tuniklerin Kombinlenmesi

 

            Tuniklerin kombinlenmesinde sezon trendleri büyük rol oynamaktadır. Tunik modaları sezon içerisinde hangi renk moda ise o renge uygun tunik tercih etmek mantıklı olacaktır. Ayrıca tunik boyları da kadınların dış görüntüsünü etkilemektedir. Uzun ve dikey çizgili tunik modelleri de kadınların boylarının uzun görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca uzun ve salaş, tunikler vücut hatlarını belli etmemekte ve tesettüre uygun bir görüntü sergilenmesine olanak sağlamaktadır. Farklı renk ayakkabı, şal ve çanta seçimiyle de kombinler hareketlendirilebilmektedir.

 

 Diğer Kombin Seçenekleri

 

            Mevsimler tunik seçiminde önemli rol oynamaktadır. Bu nedenle kış mevsiminde de triko tuniklerin kullanılması kadınları sıcak tutmakta ve çok şık görüntülerin oluşmasına da sebep olabilmektedir. Bol paça triko pantolonlar ile triko tunikler kombinlendiğinde ortaya şık ve kullanışlı bir görüntü çıkmaktadır. Bol paça pantolonların altına spor ayakkabı giyildiğinde spor, topuklu ayakkabıyla da şık görüntüler elde edilmektedir. Rengarenk seçilen ve genellikle genç tesettürlülerin tercihi olan tunik kombinleri genel olarak beyaz pantolon ile tercih edildiğinde kombin şık olmaktadır. Spor ve rahat giyimi tercih eden kadınlar için de kot pantolon ve farklı renklerdeki tuniklerin kombini çok uygun olmaktadır.

 
Şık bir kombin oluşturabilmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz birbirinden şık tesetür tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.