Tesettür Tunik Nasıl Birleştirilir?

Tesettür Tunik Nasıl Birleştirilir?

05 Eylül 2018

Günümüzde tesettür modası hızla ilerlemektedir. Bu sebeple de her gün değişik tarz ve biçimde kıyafetler vitrinleri süslemekte ve internet sitelerinde yerini almaktadır. Gündelik yaşantıda sıkça kullanılan parçalardan bir tanesi tesettür tunik modelleridir.

 

 Tesettür Tunikler Nasıl Farklı Kombinlenir?

 

            Tesettürlü kadınlar değişik tasarımlara sahip olan değişik renk ve desenlerdeki tuniklerden bir türlü vazgeçememektedirler. Bunun en büyük nedeni kolay kombinlenmesi ve farklı alt giyimlerle uyumlu olmasıdır. Tesettür tuniklerin en büyük kullanım kolaylığı hemen hemen her kıyafet ile dengeli, uyumlu ve şık kombinler yapılabilmesidir.

 

 Örnek Tesettür Tunik Modelleri Nasıl Olur?

 

            Bunun en iyi örneklerini tesetturpazari.com adresindeki tesettür tunik modellerinde görmek mümkün. Sitenin "Tesettür Tunik" kategorisinde yer alan İncili Tunik modellerinde koyu üst ve açık alt kıyafetler seçildiği görülüyor. Yine eşarplarda da pantolonlarla uyumlu beyaz renk seçilmiş. Mavi, Lila ve Mürdüm renklerinin beyaz pantolonla bütünleştiği kombinler, uzun kolye aksesuarla tamamlanmıştır.

 

            Tesettür giyimin vazgeçilmez parçası haline gelen tunikler sıra dışı duruşları ile göz kamaştırmaktadır. Son zamanlarda pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. İnce yapıda olan ve rahatlığı ön planda tutan tunikler tesettürlü bayanların her kıyafeti ile özgürce kombinler oluşturabilmektedir. Tesettür giyimden vazgeçemeyen kadınların parçaları arasında bulunan tunikler kombin yapmada en büyük yardımcıdır. Değişik aksesuarlar ile eşsiz kombinler oluşturulabilmektedir. Tunikler altına çok dar olmayan tayt, kumaş pantolon, kot pantolon ile giyilebilmektedir. Bu şekilde çok şık bir kombin yapılabilmektedir.

 

 Kombin Yaparken Renk Uyumuna Dikkat Edilmelidir

 

            Değişik renk ve desenlere sahip olan tesettür tunik modelleri ile şık kombinler yapmak isteyenler siyah ve beyaz gibi zıt renkleri bir arada kullanabilirler. Örneğin tunik siyah ya da gri ise renk uyumunun bu tonlarda olup açık bej renk uzun bir gömlek yine gri bir eşarp ve siyah ayakkabı ile çok şık bir kombin yapılabilmektedir. Çanta ise spor giyimde boyna atılan küçük spor bir çanta olabilir. Eğer klasik bir giyim tarzı hakim ise o zaman klasik bir çanta kullanılabilir. Modaya uygun bir biçimde giyindiğiniz zaman girdiğiniz her ortamda bakışların sizin üzerinizde olduğunuzu görürsünüz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.