Tesettür Tunik Modellerini Hangi Giysilerle Kombin Yapmak Mümkündür?A

Tesettür Tunik Modellerini Hangi Giysilerle Kombin Yapmak Mümkündür?A

01 Mart 2018

Aslına bakılırsa buna cevap olarak birbirinden farklı tunik modellerinin akla gelebilecek birçok değişik giysi ile kombin yapılabileceğini söylemek mümkündür. Zaten tasarım aşamasında da buna göre üretimleri gerçekleştirilen bu tesettür giyim örnekleri, özellikle moda uzmanları tarafından farklı giysiler ile kombin yapılacağına dair bir dizayn altında hazırlanmaktadır. Bu sayede hanımlar evlerindeki dolaplarında duran değişik giysileri de bu şekilde değerlendirerek en yeni tunik seçenekleri kapsamında mükemmel bir kombin yaratma şansını yakalayabilmektedir.

 

            Hatta bunu her sezon daha farklı seçenekler kapsamında gerçekleştirebilmek adına en yeni modellerdeki tunik modelleri hanımlar tarafından hemen alışveriş listesine konur ve piyasaya çıktığı andan itibaren satın alınır.

 

 Tunik modellerini değişik giysilerle kombin yapmak

 

            Özellikle tunik çeşitleri söz konusu olduğu zaman genel olarak hanımlar pantolon daha fazla tercih etmektedirler. Bir bütün şeklinde harika bir görsel sunduğundan dolayı kot pantolon ya da keten ile birlikte kumaş arasında bir seçim yapmak suretiyle hoş bir uyum sağlanabilmektedir. Ancak pantolon seçimi yapılırken mutlaka bu tesettür giyim seçenekleri kapsamında koyu renkli pantolonları seçmek daha şık bir kombin oluşturma konusunda büyük bir önem arz edebilmektedir.

 

            Moda uzmanlarının da zaten tuniklerle en fazla pantolon çeşitleriyle kombin yapılmasını söylediği durumların yanı sıra tabii kişisel tercihler kapsamında etek seçenekleri de kullanılabilmektedir. Özellikle de pileli etekler altında tunik modelleri daha şık bir görsel sunmaktadır.

 

 Farklı tunik modelleri ile kombin yaratmak

 

            Tabii tek başına giyilebilen tunik çeşitlerinin yanı sıra aynı zamanda kombin şeklinde de kullanımı çok fazla olan tesettür giyim örnekleri, diz kapaklara kadar gelen ya da ayak bileklerine kadar inen seçenekleri bulunduğundan dolayı kombin yapılacak diğer giysiler de buna göre seçilmelidir. Özellikle kısa tasarım ile yapılmış tunik modelleri altında farklı bir etek çeşidi daha güzel bir görünüm sunabilmektedir.

 

            Diğer yandan ise uzun tarz ile üretimleri gerçekleştirmiş olan tunikler kapsamında pantolon modelleri daha güzel bir görsel sunar. Tabii tüm hanımlar kendi kişisel tercihler kapsamında ve evdeki dolaplarda duran giysilere göre de yine farklı şekillerde kombin yapma şansı tunik modelleri ile gerçekleştirebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.