Tesettür Tunik Modellerine Farklı Bakış Açıları

Tesettür Tunik Modellerine Farklı Bakış Açıları

14 Ekim 2018

Tesettür Tunik Modellerinde Canlı Renklerde Modeller

 

            Sezonun tesettür tunik modellerinde bu sezon kullanılan canlı renkleri ve desenleri beğeneceksiniz. Hepsi ayrı tasarım ürünü olan ve oldukça güzel ayrıntılara sahip tesettür tunik modellerinin tek ve birkaç rengin bir arada kullanıldığı modeller giyim tarzınızla alakalı kombinasyondaki alternatiflerinizi çoğaltıyor. Tunik modellerini tamamlayacağınız alt giyim kategorileri için de online siteler yoluyla ayrı ayrı ve ya takım halinde model incelemesi yapabiliyorsunuz. Kıyafetleri canlı renklerle birlikte kullanmanın bir diğer avantajı ise alt giysi kategorisinde ve ya aksesuar kategorisinde kullanacağınız ürünleri, koyu ve ya açık tonlarda seçmeniz halinde kombinasyonda kolay uyum yakalayabilmenizdir.

 En şık tunikler: www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik

            Tesettür tunik modellerinde süsleme yapılırken de renklerin önemi yine devreye giriyor. Diyelim ki önü nakışlı tesettür tunik modelleri arasından seçim yapmak istiyorsunuz. Bunun için tek renk üzerine işlenen nakışlar farklı renklerde ve ya hakim rengin farklı tonlarında detay kazanabilir. Siz isterseniz kombinasyonunuzu kıyafetinizin temel rengine ya da desen rengine uydurabilirsiniz.

 

            Sade ve ya desenli tesettür tunik modellerinde kullanılan süslemeler de renk ayrıntısı önemlidir. Taşlı, paletli, dantel ve ya güpür kullanılarak tasarlanan tüm tunik modelleri hazırlanırken renkler mutlaka hesaba katılarak ürün hazırlanmaktadır.

 

 Tesettür Tunik Modellerinde Farklı Süsleme Örnekleri

 

            Yeni sezon tesettür tunik modellerinde göze çarpan süs detaylarından biri de düğme, çıt çıt ve farklı birleşme detaylarına sahip modellerdir. Bu modellerde düğme ve ya fermuarlar, yaka ve kol birleştirmelerinde işlevsel olarak, ya da herhangi bir fonksiyonu olmadan süs aparatı olarak kullanılmaktadır.

 

            Tunik modellerinde kullanılan tül ve şifonlar tasarımcılar tarafından, kumaşın kendisinde ve ya ekleme yapılarak başarılı bir şekilde kullanılabilir. Bu kumaşlar hassas, yumuşak, canlı renkli ve süsleme yapmaya oldukça elverişlidir. Bu modellerde de fırfır, fiyonk, pile detayları ile tasarım çeşitliliği çoğaltılabilir.

 

            Kıyafetlerin kesimleri de tesettür tunik modellerine ayrıntı katan bir diğer unsurdur. Yırtmaçlı, düz, kiloş ve ya oval tasarımlarla detaylandırılan tesettür tunik örneklerinin sade ve ya süslemeli pek çok örneğini online alışveriş kataloglarımızda görebilirsiniz. Online alışveriş için gerekli olan bilgileri tüm detayları ile bulabileceğiniz web sayfamızı yönlendirmelerimizden yararlanarak, kolaylıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.