Tesettür Tunik Modellerinde Sonbahar Şıklığı

Tesettür Tunik Modellerinde Sonbahar Şıklığı

31 Ekim 2018

Sonbahar Kataloğumuz ve Tunikler

 

 Sezonun en moda renkleri ile hazırladığımız ürünler arasında bulunan tesettür tunik modellerimiz kumaş ve tarz bakımından bir takım farklılıklar ile kataloglarımızda sizlerin beğenisine sunuluyor. Kendinden desenli modeller, sonradan yapılan işlemeler, boyama ve süsleme detaylı modelleri ya da sade modelleri bu giysi grubunda da görebiliyoruz. Tunik modelleri kendine münhasır yapısı ile kapalı hanımlar tarafından hemen her sezon tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Tasarımcılar tesettür tunik modellerinde bu sonbahar yazı ve kabartma figürlerinin hemen her yaş aralığına yoğun bir ilgi gördüğünü gözlemliyoruz.

 

 Tunik modelleri hızlı kombin yapılabilme özelliği olan pratik kıyafet gruplarındandır. Hoşunuza giden bir tesettür tunik modelini rengine uyumlu bir alt giyim kategorisi ile tamamladığınızda tepeden tırnağa hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Hem bütüncül, hem de ayrı ayrı her parçanın güzelliğini ön plana çıkarabilme özelliği olan tunik modellerini incelemek ve seri sonu kampanyalarından yararlanarak kıyafetlerinizi yenilemek için sitemizi ziyaret edin ve zengin içeriklerden faydalanın.

 

 Sonbahara Özel Tunik Modelleri

 

 Sonbahar mevsimine özgü kıyafet tasarımları içinde yakalı tunik modelleri göze çarpıyor. Bunlardan yakası kot görünümlü sade modeller, sportif bir tesettür tunik özelliği kazandırıyor. Ya da yakası taşlı modeller abiye tunik modeli oluşturuyor. Yakası hakim yaka ve ya bebe yaka tunik modelleri ise kıyafetinize klasik ve resmi bir hava katıyor. Kıyafetin herhangi bir bölgesindeki kumaş ve model seçiminin bile tasarımı tepeden tırnağa değiştirebildiğini görebiliyoruz. Tesettür kombin hazırlarken tüm parçalarını sade renklerden tercih ettiğiniz seçimlerini boydan boya desenli ve ya ön kısmı nakışlı olan bir tunik modeli ile tamamladığınızda ise, herhangi bir aksesuara ve ya renklendirmeye ihtiyaç duymadan kıyafetinize hareket kazandırabiliyorsunuz.

 

 Sezonun modası yakadan başlayarak omuzlara kadar yayılan geleneksel desenli modeller ise serinin farklı bir konsepti olarak karşımıza çıkıyor. Burada kullanılan süsleme malzemeleri ve ya sıralı farklı renk tercihleri diğer giysi gruplarının uyumlu seçimleri için alternatiflerinizi çoğaltıyor.

 

 Daha fazla ürün seçeneği ve fırsat seçenekleri için sitemize üye olun ve en güncel modellerden ve indirimlerden en önce siz haberdar olun. Güvenli ve hızlı teslimattan, alışveriş sonrası ürün garantisine kadar tüm hizmetleri sitemizden profesyonel olarak alabilirsiniz.

2018 sonbahar modasının en şık ve canlı tunik modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.