Tesettür Tunik Modellerinde Son Trendler

Tesettür Tunik Modellerinde Son Trendler

29 Nisan 2019

Tesettür giyinen bayanların günlük yaşamda ve özel davet, organizasyonlarda kullandıkları stiller arasında tunikler gelmektedir. Hem uzun oluşu hem de bol ve rahat kesimleri nedeniyle kadınlar tarafından çok tercih edilen son trend tesettür tunik modelleri hakkında aşağıdaki yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 Tesettür Tunik Modellerinde Spor Stil

 

 Spor giyim olarak kabul edilen, rahat sweet tişört tunik modelleri, özellikle bahar aylarında en ideal kıyafet parçaları arasında yer almaktadır. 2019 yılında moda sektöründe birçok farklı desen ve kesimler tesettür tunik tasarımlarda karşımıza çıkmaktadır.

 

 Önü yazı ve desen baskılı tunik modelleri, kapüşonlu tunik modelleri, cep detaylı tunik modelleri dikkat çeken stiller arasında yer almaktadır. Renk seçenekleri açısından yelpazenin birçok tonunu görebilmek mümkün.

 

 Tesettür Tunik Modellerinde Payet Stili

 

 Bildiğiniz gibi iki sezondur modaya hakim olan detaylardan biri pul payetler. Pul payetler tuniklerde kimi zaman belli detaylarda kimi zaman da tuniğin tamamında kullanılarak hareket kazandırılmaktadır.

 

 Pul payet işlemeli kıyafetler sadece özel davet ve organizasyonlarda giyilebilir gibi bir algısı artık ortadan kalktı diyebiliriz. Çünkü günlük yaşam stilinde de kadınlar çok rahat bir şekilde taşıyabilmektedir.

 

 Tesettür Tunik Modellerinde Degaje Yaka Stili

 

 Degaje yaka stilinde olan tesettür tunik modelleri, her dönem geçerliliğini koruyan tasarımlar arasında demek doğru olacaktır. www.tesetturpazari.com sitesinde bulabileceğiniz degaje yaka tesettür tunik modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modeller arasında çapraz kesim, asimetrik kesim, uzun ve kısa, etekleri püsküllü degaje yaka tunik modellerini görebilirsiniz.

 

 Kendimize Özgü Stili Nasıl Oluşturabiliriz?

 

 Aslında moda belirli aralıklarla, dönem dönem kendini tekrarlamaktadır diyebiliriz. Bu açıdan iki üç sene önce aldığınız bir kıyafet, ilerideki yıllarda tekrar moda sektöründe yerini alabilmektedir. Tunik modellerinin çok da hareketli olmasına gerek yok diyebiliriz, düz kesimlerde tasarlanan tuniklerin beline takacağınız kemer ya da boynunuza takacağınız kolyeyle kendinize özgü bir stil oluşturabilirsiniz. Bu ufak dokunuşlar da hem kendin stilinizi oluşturmanızı sağlayacak hem de size kendinize ait bir şıklık katacaktır.

Tesettür tunik modasında en son trend ürünleri incelemek için www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Tesettür Tunik Modellerinde Hangi Renkler Moda?

 

 Tesettür tunik modellerinde siyah rengin dışında bordo, saks mavisi, haki yeşil, sarı, kiremit rengi, beyaz ve gri renkleri koleksiyonlarda görebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.