Tesettür Tunik Modelleri Nerede Nasıl Kombinlenmelidir

Tesettür Tunik Modelleri Nerede Nasıl Kombinlenmelidir

17 Kasım 2018

1. GÜNLÜK YAŞAMDA KULLANILAN TESETTÜR TUNİK KOMBİNLERİ

            Tesettürlü bayanların günlük hayatta en sık tercih ettiği kombin türü arasında tesettür tunik ile yapılan kombin çeşitleri yer almaktadır. Bayanlara sağladığı rahatlık ile günlük kullanıma oldukça uygun olan tesettür tunik modelleri günlük hayatta kurtarıcı özellikte olmaktadır. Günlük kullanılacak tunik modelleri arasında daha salaş ve geniş tunik modelleri yer almaktadır. Günlük hayatın gerektirdiği rahatlık nedeniyle bayanların birçoğu salaş tunik modelleri ile kendilerine tesettür kombin yapmaktadır. Bunun yanı sıra modaya uygun günlük renklerin tercih edildiği tesettür tunik kombinlerinde daha çok senenin moda renkleri tercih edilmektedir.

 

 2. İŞ YERİ VE RESMİ KURUMLARDA KULLANILAN TESETTÜR TUNİK KOMBİNLERİ

 

            İş yerinizde veya resmi bir kurumda kullanmak için tesettür tunik kombini yapmak istiyorsanız daha klasik modellere yönelmenizde fayda vardır. Klasik modelin insanlara yüklediği asillik ile daha resmi bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda trend olan tunik tek ceket modelleri de yine tesettürlü bayanların resmi kurumlarda kullanabileceği tunik modelleri arasında yer almaktadır. Bayanların severek ve asillikle kullanabileceği bu tuniklerde hakim yaka modelleri dikkat çekmektedir. İş yerinde kullanılacak tunikler için renk seçimi de oldukça önemli olup renk seçiminde sadelikten yana tercihler kullanılmalıdır. Fazla renkli tesettür tunik modelleri iş yaşamı için çokta uygun olmayacaktır. Bu nedenle tesettürlü bayanlar iş ortamları için daha sadelikten yana olmayı tercih etmektedirler.

 

 3. GECE VE ÖZEL GÜNLERDE KULLANILACAK TESETTÜR TUNİK MODELLERİ

 

            Özel bir gece veya gün için tunik arıyorsanız tercihinizi daha renkli ve taş işlemeli tunik modellerinden yana kullanmalısınız. Ayrıca özel geceler için dantel detayı bulunan tesettür tunik modelleri de bayanlar tarafından fazlaca ilgi görmektedir. Özellikle tunik uçlarında ve kollarda bulunan dantel detaylı tunik modelleri tam olarak özel geceler için tasarlanmış gibi gözükmektedir. Dantel sevmeyen tesettürlü bayanlar için taş ve inci işlemeli tesettür tunik modelleri diğer bir alternatifi oluşturmaktadır. Özel geceler için renk seçimi yaparken zevkiniz ve ten renginiz önemli bir etkeni oluşturmaktadır. Gece için uygun ve canlı renkler tercih ederseniz tesettür tunik ile şıklığı yakalamayı başaracaksınız.

Harika kombinler oluşturabileceğiniz tesettür tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.