Tesettür Tunik Modasında Kendi Tarzınızı Ortaya Çıkarın

Tesettür Tunik Modasında Kendi Tarzınızı Ortaya Çıkarın

17 Nisan 2017

Tesettür modası ana parçaları olan tesettür tunik, elbise ferace, pardösü, kap, çeşitli abiyeler, ceketler, etekler, pantolonlar, gömlek ve bluzlar, büzgülü feraceler, eşarp ve şallar etrafında şekillenmektedir. Bu ürünlerin çeşitli kombinleri ile kişiler istedikleri görünümü elde edebilirler. Bunların yanında kişiler bu görünümlerini doğru aksesuarlar ile, doğru ayakkabı ve çanta seçimleri ile taçlandırabilmektedirler. Bu şekilde tamamlanmış bir görünüm elde etmeleri mümkündür. 

Sade Şıklık Modelleri Bu Yıla Damgasını Vuruyor

Tesettür modası sade şıklığı bu senenin modasında da yerini almıştır. Sezonda yer alan ürünlerin sade detaylar aracılığı ile göz dolduran bir şıklığa ulaşması sağlanmıştır. Senenin moda renkleri olan petrol yeşili, vizon, pastel tonlardaki tüm renkler ile soft renkler tesettür modasının her parçasında kendine yer edinmiştir. Bu ana parçalar ile kombinlenecek doğru renklerde seçilmiş çanta ve ayakkabılar ile kişiler şıklığını tamamlayan bir görüntüye ulaşabilirler. Bu sezonun modasında çeşitli tesettür tunik modelleri de göz doldurmaktadır. Sezonda sadelikleri ile ön plana çıkan tunik modelleri kişilerin sade şıklıklarını taçlandıracaktır. Tuniklerde kullanılan manşet ve yaka detayları zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun dışında pardösülerde de kemer ve yaka detayları ile şıklığınıza şıklık katılacaktır. Feracelerde ise kişilerin rahat bir kullanımın yanında şık bir görünüm elde etmesi amaçlanmıştır. Bunların dışında kişiler yine çeşitli ürün yelpazesinden etek, ceket, gömlek, pantolon kombinleri ile tesettür modasına ayak uydurabilirler. Senenin renklerini üzerinde taşıyan ürünler ile kişiler diledikleri şık ya da sportif görünümü elde edebilirler. Sezon trendinde önemli olan nokta zarif ve şıklık gösteren detaylar barındırmaları. 

Yeni Sezon Modeller Dikkatinizi Çekecek

Yılın sezon trendlerini genel bir biçimde özetlememiz gerekirse tesettür modasını oluşturan parçaların her birinin(tesettür tunik ,yelek, ceket, pardesü, etek, gömlek, uzun elbiseler...) şık ve naif detaylar barındırması olarak özetleyebiliriz. Kişiler için bu sezon sade şıklık oldukça ön plana çıkmaktadır. 2017 yılının tesettür modasında yer alan her parçaya en uygun şekilde ve en kolay biçimde sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde her yaştan, her zevke hitap eden, her bedende ürüne ulaşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.