Tesettür Tunik Modası

Tesettür Tunik Modası

11 Eylül 2018

Tesettür giysilerinde tercih edilen bir karaktere sahip olan tunik modelleri, bu yıl kendisini yeniledi ve vitrinde yerini aldı. Her mevsim için uygun modelleriyle kendilerini gösteren tunikler, özellikle ayak bileklerine kadar uzun elbise modelleri ile dikkat çekiyor. Kemerler, Kemiksiz, düz, işlemeli, desenli ve binlerce benzer model, her stil ve yaşa uygun seçenekler sunar. Koyu renklerle canlı renklerin seçimi, ayakkabı ve şal tararken tercihinize zerafet katacaktır. Önceki modellerde genellikle büyük bedenler için gizli düğmeler vardı. Ancak, bu sezon dikkat çeken büyük düğmelerle ve gösterişli kemerlerle yeni kıyafetler tercih edilmeye başlandı.

 

 Şık Modellerin Uyumu

 

             Son yıllarda muhafazakar moda severler ve özellikle tesettür tunik modellerine ilgi duyan bayanlar için popüler hale gelen tunik modellerinde oldukça farklı stiller ortaya çıkmıştır. Düğünler, davetiyeler, resmi yemekler gibi çeşitli organizasyonlarda ne giymek isterseniz, dolaptaki diğer kıyafetlerle doğru ve etkili bir şekilde kombinler yaparak, şıklığınıza zerafet katacak tunik modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle gençler tarafından son zamanlarda kullanılan kot pantolonların dezavantajı ayak bilekleri vücuda sarılmış halde durmasıdır. Tunik bu konuda biçilmiş bir kaftandır. Her çevre için uygun olan bu modelin her kombinasyon gençler tarafından çok tercih edilmektedir. Bu model genellikle spor görünümü ve zarafeti nedeniyle spor ayakkabıları ile birleştirilir. Şık ve sportif bir şal tarafından desteklendiğinde göz alıcı bir zerafet elde edilebilir.

 

 Tunik Modellerinde Sezonun En Tercih Edilen Renkleri

 

             Yaz sezonu itibariyle 2018 tunik modelleri, binlerce farklı renk ile birlikte dekore edilmiştir. Genetik olarak kadınların gözleri genelde parlak renklerdir bu yüzden her kıyafet ve ayakkabı ile kolayca birleştirilebilir. Bu sezonun en önemli renklerinden biri olan mürdüm, her stile uygun tunik çeşitleri arasında genellikle mevcuttur. Üfürüm yanı sıra, haki yeşil, bordo ve siyah renkler, sıklıkla tercih edilen mevcut renkler arasındadır. Tesettür tunik modelleri sadece basit bir dış giyim değildir. Ayrıca ağır ve resmi bir elbise olarak da kabul edilir. Bu nedenle, renk seçimi de çok önemlidir. Bu sezon moda tasarımcıları tesettür kullanan kadınlar için en kaliteli ve en canlı renkleri tasarladılar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.