Tesettür Tunik Kombinlenirken Hangi Parçalar Kullanılmalıdır?

Tesettür Tunik Kombinlenirken Hangi Parçalar Kullanılmalıdır?

15 Kasım 2018

Tesettür tunik modellerinden genellikle beden hatlarını kapatan tesettür tunik modelleri dar paçaları pantolonlarla kombinlemek doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca tesettür tunik kombini yapılacağı zaman çok farzla rengin bir arada kullanılması doğru olmayacaktır. Normalden fazla rengin bir arada kullanılması kişiyi şı bir görünümden çok karmaşık bir görünüme sokacaktır. Bu sebeple tesettür tunik kombini yaparken kişiyi rahat hissettirecek ve oldukça sade renklerin kullanıldığı tesettür tunik modelleri tercih edilmelidir. Sade pantolonlarla yapılan tesettür tunik kombini hoş bir görünüm elde edilmesini sağlayacaktır. Bunun yanında renk seçiminde birbirine yakın tonların tercih edilmesi kişiye şık ve tarz bir görünüm sağlayacaktır.

 

 Kadınların Yeni Gözdesi Tesettür Yelek-Tunik Takımlar

 

            Özellikle yaz aylarında kadınların en çok kullandıkları modeller arasında yer alan yelek tunik takımlar bu sezon da oldukça fazla tercih edilmektedir. Yeleği lazer kesim olan tunik takımlar bilek boy veya bol paça pantolonlarla kombin edilerek şık bir görünüm elde edilebilir. Genellikle yaz günlerinde tercih edilen bu model seçilen şal veya eşarp ile kombinlenerek stil bir görünüm yaratabilmektedir. Sadece gündüzleri değil geceleri de kullanım için uygun bir model olan yelek-tunik takımlar aynı zamanda birçok renk seçeneğine sahip bulunuyor.

 

 Tesettür Tunik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

             Son yıllarda kadınların en fazla tercih ettikleri modellerden bir tanesi olan tesettür tunikleri tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Özellikle tesettür tunik alırken tuniğin boyuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Genellikle arkası uzun önü biraz daha kısa olan modellerde arka uzunluğun kişinin boyuna uygun olması gerekmektedir. Tesettür tunik tercih ederken fazla bol veya fazla dar modelleri tercih etmekten kaçınılmalıdır. Kişinin bedeninden 1 numara daha büyük bir tunik tercihi doğru olacaktır. Bununla birlikte kombin yapılacak parçalara karar verirken renk tonuna karar ve verilmeli ve o doğrultuda tesettür tunik kombini yapılmalıdır. En önemli unsurlardan bir tanesi de şık bir giyim tarzı yaratabilmesidir. Birçok pantolon veya etekle kombin yapılacak tesettür tunik modeli tercih edilmesi bu modelin daha sık kullanılmasını sağlayacaktır. Birçok renk, desen ve modele sahip olan tesettür tunikler her gardıropta bulunması gereken parçalardan bir tanesidir.

Kombinleriniz için harika tunik seçenekleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.