Tesettür Tunik Kombininde Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Tesettür Tunik Kombininde Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

16 Eylül 2018

 Bir kombin yapılırken, renk seçimi bu kombinin başarıya ulaşması için önemli bir etkendir. Daha şık görünmek isteyen bayanlar, doğru renkleri birleştirdikleri zaman ortaya mükemmel bir görünüm çıkmakta ve kendilerini daha iyi hissetmekteler. Öyleyse, hangi renklerin birbirine çok yakıştığını gözden geçirmekte yarar var.

 

  Pudra Rengi ve Krem Renginin Muhteşem Uyumu

 

             Son dönemin trendleri içinde pudra rengi hemen her giyside kullanılır hale geldi. Açık renk tonlarından hoşlananların vazgeçilmezi olan pudra rengi hem koyu renk giysiler ile hem de açık renklerle başarıyla kombin edilebilir. Özellikle bahar ve yaz ayları için bir kombin söz konusu olduğunda pudra rengi bir tesettür tunik modelini krem veya bej rengi pantolonlarla kombin etmek size olağanüstü bir görünüm sunacaktır. Bu kombinde kullanılacak olan eşarbın da krem veya bej tonlarından seçilmesi, kombini başarıyla tamamlayacaktır.

 

  Bordo ve Griden Gelen Şıklık

 

             Son dönemlerde tasarlanan tesettür tunik modellerinde bordo renge sıkça rastlıyoruz. Bordo, daha koyu renkleri sevenlerin çok tercih ettiği bir renktir. Bu renk bir tuniği koyu gri renkteki bir pantolon ile kombin etmek, sizi şık göstermenin kolay bir yolu olacaktır. Bu şekilde oluşturulan bir kombin, tuniğin modeline göre abiye giyimi gerektiren ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kombini tamamlamak için yüksek topuklu, şık bir ayakkabı ve ince görünümlü zarif bir çanta kullanılabilir. Bu kombini seçen bayanlar, eşarp seçiminde desenli eşarpları veya kombinin rengine yakın olan düz, sade eşarpları tercih edebilir.

 

  Kırmızı ve Siyahın Asaleti

 

             Kırmızı renk, farklı tonlarıyla gerek günlük giyim için üretilen kıyafetlerde veya abiye giyimde son dönemde oldukça sık yapılan bir seçim halini aldı. Açık ve canlı renkleri sevenlerin kendilerini mükemmel ve enerjik hissetmelerine yardım eden kırmızı tunikler, özellikle siyah pantolon ve etekler ile kombin edildiğinde ortaya başarılı bir seçim çıkmaktadır. Hatta bu kombinde tercih edeceğiniz eşarbın özellikle düz, siyah bir eşarp olması, kesinlikle tavsiye ediliyor. Kullanacağınız çantayı da kırmızı ve siyahın birleşiminden oluşan bir tasarım olarak seçmeniz mümkün. Bu kombin, özel gün ve gecelerde tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.