Tesettür Tunik İle Yapabileceğiniz 3 Farklı Kombin

Tesettür Tunik İle Yapabileceğiniz 3 Farklı Kombin

15 Eylül 2018

İnci Detaylı Tesettür Tunikler İle Yapabileceğiniz Kombinler

 

            İnci detayı, kıyafetlerin olduğundan çok daha zarif ve özel gözükmesini sağlayan detaylardır. Tesettür tunik giymeyi seven bayanlar için yapılabilecek birçok kombin bulunmaktadır. İnci detaylı tesettür tunikleri daha çok davetlerde, arkadaşlarınızla veya eşinizle gideceğiniz özel bir yemekte ya da akşamüzeri dışarı çıkarken kullanmanız daha şık olur. Çünkü bu tarz kıyafetler diğer kıyafetlerden bir tık daha gösterişli olduğu için özel zamanlarda kullanmak daha doğru olur. İnci detaylı tesettür tunik modellerini nasıl kombinleyebilirsiniz?

 

            Zaten başlı başına oldukça şık bir parça olduğundan dolayı, pantolon veya etek tercihlerinizi daha sade taraftan kullanabilirsiniz. Makyajınızı da biraz daha doğal, hafif tonlarda bir makyaj seçerseniz harika bir bütün olur. Renk olarak, sade renkler kullansanız bile inci detayları kıyafeti patlatacaktır. Bu sebeple, daha sade renkler kullandığınız zaman eğer isterseniz biraz daha abartılı makyajlar tercih edebilirsiniz. İnci detaylı tunik dendiği zaman, akla siyah rengi ve türevleri gelir. Çünkü beyaz parıltılı inciler ile siyah rengi birleştiği zaman harika görünecektir. Eşarp olarak ise beyaz bir eşarp harika olacaktır.

 

 Sade Tesettür Tunikler İle Yapabileceğiniz Kombinler

 

            Sade olan tesettür tunikleri her yerde ve her zaman giyebilirsiniz. Gittiğiniz yere bağlı olarak bu kıyafeti şık bir hale getirmek veya daha sade hale getirmek sizin elinizde. Peki nasıl? Gideceğiniz yer, bir davet, bir yemek gibi daha özel mekanlar ise, tuniğinizi bir kolye veya bir fular ile birleştirerek hem sade hem de ufak bir şık görünüm yaratabilirsiniz. Sıradan bir günde, dışarı dolaşmaya çıkacaksanız veya herhangi bir yere gidiyorsanız sadece tuniği giymeniz ve buna uygun basit bir pantolon giymeniz yeterli olacaktır. Ayrıca siyah tunik üzerine altın sarısı tonlarında uzun bir kolye muhteşem olacaktır.

 

 Kapüşonlu Tunikler İle Yapabileceğiniz Kombinler

 

            Kapüşonlu tunikler daha sportif kıyafetlere doğru kayıyor. Bu sebeple, spora çıkacağınız zaman, ufak bir yürüyüş yapacağınız zaman ya da spor olmasa da bir markete gideceğiniz zaman bile rahatlıkla giyebileceğiniz kıyafetlerdir. Renk olarak, daha çok gri tonları muhteşem durmaktadır. Altına da siyah bol bir eşofman ile kombine edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.