Tesettür Tunik İkili Takım Etek Kombini

Tesettür Tunik İkili Takım Etek Kombini

13 Eylül 2018

Klasik giyim anlayışını benimsemiş hanımlar için ikili döpiyes takımları çok tercih edilmektedir. Resmi ortamlarda, iş toplantılarında, özel davetlerinizde, törenlerde rahatlıkla giyeceğiniz şık takımlar mevcuttur. Bu şıklığı ve sadeliği özenle seçtiğiniz aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

 

 Tuniklerimiz Likralı Kumaştan Yapılmıştır

 

            Etek ve ceketten oluşan tesettür tunik ikili takımlarımız örme likralı kumaştan yapılmıştır. Likralı kumaşın en önemli özelliği esneme payının olması, ara beden ölçülerindeki hanımların vücuduna rahat oturmasıdır. Buruşukluk göstermez ve ütülenmesi oldukça kolaydır.

 

 Tesettür Tunik İkili Takımın Rahatlığını Yaşayın

 

            Tesettür kıyafetin ana amacı bilindiği üzere vücut hatlarının örtülmesidir. Tesettür tunik kıyafetlerimiz uzun kollu ve uzun eteklidir. Tunik modeli, arkası uzun bir şekilde tasarlanmıştır. 38-44 beden ve siyah, gül kurusu, yavru ağzı, mavi, turuncu renk seçenekleri mevcuttur. Verev kesim tuniklerimiz bayanların kalçalarını tamamen örttüğü için özellikle kalça bölgesi kilolu hanımlar için kullanışlıdır. Özel davetleriniz ve toplantılarınız için ikili takım şeklinde kullanabileceğiniz gibi tesettür tunik kullanımı kot gibi spor kıyafetlerin üzerine de şık duracaktır.

 

             Kot pantolon, taytlar ve keten pantolonlar ile veya sadece ikili takım şeklinde kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz bu model sizin dişiliğinizi ve feminen duruşunuzu yansıtacaktır. Tesettür tunik ikili takım üzerine kıyafetinizi renginde veya ayakkabılarınız ile uyum gösterecek kontrast renklerde eşarp seçerseniz kıyafetiniz oldukça havalı duracaktır. Tesettür giyimde bildiğiniz gibi eşarp aksesuarı önemlidir. Seçtiğiniz takım mevsimlik yaz aylarına ait bir model olduğundan seçtiğiniz eşarp teri emen cinste kumaştan yapılması sıcak havalarda rahat kullanımınız için önemlidir. Uzun bir taş kolyeyi aksesuar olarak tercih edebilirsiniz.

 

 Tunik Kullanımı Neden Tercih Edilir?

 

            Tunik her yaşta bayan tarafından çok rahatlıkla kullanılabilen bir modeldir. Türk hanımlarında özellikle basen sorunu olduğundan basen bölgesi kilolarını gizleme ihtiyacı duyarlar. Kilolu hanımların tercih ettiği giysi tarzının en başında tunik gelmektedir. Özellikle sade renkli tunikler hem günlük kullanım hem de davetler için önemli parçalardandır. Altına giyeceğiniz renkte pantolon veya tayt ile aynı renkte eşarp kullanarak çok farklı giysi giyiyormuş izlenimini verebilirsiniz. Tesettürlü tunikleri pantolonlar ile olduğu kadar değişik renkte eteklerle de kullanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.