Tesettür Tunik İçin Yaratıcı Kombinler

Tesettür Tunik İçin Yaratıcı Kombinler

29 Kasım 2018

             Tesettürlü kadınların hem günlük hayatta hem de özel davet ve toplantılarda en sık kullandıkları parça tuniklerdir. Tunikler tercihe göre pantolonlar ile ya da uzun etekler ile kombinlenebilmektedir. Farklı kumaş türlerinden hazırlanan tesettür tunik modelleri kışlık, yazlık ya da mevsimlik kullanılabilir. Üzerine ferace ile, montla birlikte ya da pardesü ile birlikte de kullanılabilen tuniklerde renk ve desenler de yapılacak kombine göre seçilmelidir. Tesettür tunik ile yapılacak örnek kombinler neler olabilir, bu kombinlerde neye dikkat edilir ve moda trendine uygun kombin yapmak gibi soruların cevabına yazının devamında ulaşabilir ve siz de kendinize uygun bir tesettür tunik kombini bulabilirsiniz.

 

 Yazlık Kombinler İçin Seçenekler

 

            Tunikleri yaz mevsiminde kullanıyorsanız öncelikli olarak kumaş türünü dikkatli seçmek gerekir. Günlük kullanım için ince penye ya da şifon, özel kullanım için ise saten ya da jarse benzeri kumaşlar tercih edilmelidir. Yazın giyilecek tuniklerde olmazsa olmaz şey ise hafif yani soft renklerin kullanılmasıdır. Bu renkler en açık renkten sıralanmaya başlanırsa beyaz, krem, ekru, toz pembe, açık mavi, mint, sarı, yavru ağzı, lila, somon ya da turuncu olabilir. Elbette ki bu renklerden birini ya da bir kaçını tercih etmek kişinin zevkine bağlıdır. Önemli olan uygun renkte seçilen tesettür tuniğin altına seçilecek parçanın da bu renk ile uyumlu olmasıdır. Üste seçilen tunik tamamen desensiz ve düz renkte ise altına seçilen etek ya da pantolon çizgili, kareli ya da kendinden desenli bir model olabilir. Bunun tam tersi olarak da üst kısım için seçilen tunik desenli ve karışık renkli ise de alt kısım düz renk tercih edilmelidir.

 

 Kışlık Kombinler de Unutulmadı

 

            Tesettür tunikler ile yapacağınız kışlık kombinlerde ise önemli olan parça dış giyim için kullanacağınız parçanın tunikler ile olan uyumudur. Hem renk olarak hem de doku ve tasarım olarak birbiri ile uygun kumaş türleri seçilmesi daha şık hissetmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda kombin için seçilen bot ve kışlık ayakkabı ile kullanılacak çanta da renk bakımından kombine uyum sağlamalı ve bütünlük göstermelidir.

 Kombinlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık tesettür tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.