Tesettür Tunik İçin Bahar Ve Yaz Modası Nedir?

Tesettür Tunik İçin Bahar Ve Yaz Modası Nedir?

12 Temmuz 2017

Bahar ayının gelmesi, yaz ayının sıcaklığını hissettirmesiyle birlikte tesettür giyimde de canlı renkler ortaya çıkmaya başladı. Bu yaz içinde rahatlığı ön planda tutan tesettür tunik modelleri ve canlı bahar renkleri trend görünüyor. Daha esnek kumaşlar ile çalışılmış olmasının da verdiği rahatlık ile bu yaza damgasını vuracak gibi gözüken bu renkli tunikler birçok firmanın vitrinlerini süslemiş ve çok satanlar listesine bile girmiş durumdadır.

 

 Rengarenk Tunikleri Nasıl Kullanabilirsiniz?

 

            Oldukça uygun fiyatlara da renk renk bulabileceğiniz bu tesettür tunik modelleri için birçok kombin alternatifiniz mevcuttur. Kombininiz için öncelikli olan durum, onu nerede kullanacağınızdır. Buna bağlı örneklerle kombin alternatifleri tarif edebiliriz:

 

 Günlük Çalışma Hayatı İçin Kombin Nasıl Olmalıdır?

 

            İçeriğinde pamuk, keten oranı yüksek olan ürünleri tercih etmeniz terleme ve içinde rahat hareket etme açısından önemlidir. Bunun yanında esneme payı olan likralı ürünler hareket imkanınızı artıracak ve çalışma ortamınız için daha uygun olacaktır. Renk seçimlerinde, gün ışığına uygun daha açık ve renkli tonlarla uyum yakalayabileceğiniz kombinler yapabilirsiniz Bu yıl sert sıcak ve sert soğuk renkleri bir arada kullanmak çok revaçta. Örneğin turuncu ve fuşyayı, turuncu ve moru bir arada kullanabilirsiniz. Bu renklerde tesettür tunik modelleri tercih edebilir, ya da daha soft tunikler üzerine eşarp, pantolon ve ayakkabı ile bu renkleri yakalayabilirsiniz. Yine bu baharda günlük olarak pembe, pudra ve bebe mavisi renkleri ile beyaz uyumunu tercih edebilir; bu soft kombini rengarenk kolyeler ile hareketlendirebilirsiniz.

 

 Akşam İçin Tunik Kombinlerinde Hangi Renkler Kullanılabilir?

 

            2017 yılı için renkler, akşam kombinleri içinde trend olmaya devam ediyor. Siyah tunikler kurtarıcı olarak kenarda dursa da yerine fuşya, mor, kiremit rengi, haki yeşil, hardal, kırmızı gibi renklerde tercih ediliyor. Akşam kombinlerinde tunik altına dar paça kanvas pantolonları tercih edebilirsiniz. Şimdilerde her yerde çok rahat bulabileceğiniz bu rengarenk kanvas pantolonlar kombiniz için daha şık bir tercih olabilir. Bunun yanında devam eden jean modasını da tesettür tunik modelleri altında devam ettirebilirsiniz. Bir de gündüz için bel altından bol inen tunikleri tercih edebilirsiniz, daha fresh gösterecektir. Akşam içinse daha dar modeller kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.