Tesettür Tunik Giyim Şekli Nasıldır?

Tesettür Tunik Giyim Şekli Nasıldır?

11 Temmuz 2017

Tesettür tunik çeşitleri, tek başlarına tesettürü oluşturmamaktadır. Tesettür firmaları, tesettürü oluşturan giysileri, takım olarak sunmaktadır. Bu nedenle tunik elbiseler, tesettür pantolon giysileri ile takım oluşturmaktadır.

 

 Baş Örtüsüyle Takım Olarak Üretilmektedir.

 

            Tesettür giysilerin, tesettür olması için, eller, yüz ve ayaklar hariç vücudun örtülmesi gerekir. Başörtüsü kot pantolon veya mini etekle tesettürü oluşturmaz. Başörtüsü, tesettür tunik ve tesettürlü pantolonla tesettürü oluşturmaktadır. Uyumlu renk ve desen çalışmalarıyla, oldukça şık üretilen tesettür elbiseleri, başörtüsü ile takım olarak üretilmektedir. Tesettürlü elbise kategorisinde etkileyici ve başarılı çözümler üreten firmalar, her yıl çok beğenilen modeller üretmektedir. Bu üretimde tesettür tunik çeşitleri de nasibini almaktadır. Tunik çeşitleri, tesettür pantolon ile giyilmekle birlikte, başörtüsü ile takım oluşturmaktadır. Bunun dışında tesettüre aykırı bir şekilde tunik giyinmek, tesettürü oluşturmamaktadır.

 

 Kışlık ve Yazlık Üretiliyor

 

            Kışlık üretilen bütün tesettür tunik ve diğer tesettür elbise çeşitleri, kalın kumaş kullanılarak üretilmektedir. Yünlü kumaşlar da en çok tercih edilen kumaş türlerindendir. Giyim kategorisinde değerlendirilen tesettür tunik giysileri, özel modellerle üretilmektedir. Osmanlı dedelerimizden yadigar kalan tesettür, korunması gereken değerlerimizdendir. Bu bilinçle çalışan firmalar, tesettür sınırları içerisinde, renk ve tasarım bakımından, göz alıcı modeller çıkarmaktadır. Tesettür pantolon, tunik, eşofman, bluz, etek, ferace, pardesü, kap, kaban ve kombin gibi ürünlerle internet dünyasına açılan firmalar, üretimden halka, hızlı bir şekilde satış gerçekleştirmektedirler. Tunik giyim şekline göre üretilen, renk ve modeller, tesettür pantolon çeşitleriyle, aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır.

 

            Tesettür pantolonlar, tuniklerin model ve renklerine uyum gösterecek şekilde üretilmektedir. Etkileyici model ve renkler, tunikleri daha görkemli hale getirmektedir. Başörtüsü, ferace, kap ve kaban gibi modellerle uyum içerisinde üretilen tunikler, mükemmel bir takım oluşturmaktadır. Tunikler, tayt veya ince çorap gibi ürünlerle, tesettürü oluşturmaz. Başörtüsüz tunikler de, tesettürü oluşturmaz. Tunikler, başörtüsü, tesettür pantolon, ferace ve kap gibi ürünlerle beraber giyilmelidir. Bu şekilde tesettür giyim özelliğine kavuşur. Takım olarak giyilmediği zaman, hem abes bir görüntü oluşur, hem de tesettüre aykırı olur. Tesettürlü giyimde tunikleri, takım olabilecek giysilerle beraber giymek gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.