Tesettür Tunik De Kış Modası

Tesettür Tunik De Kış Modası

14 Ekim 2018

Tesettür Tunik de Kış Modası

 

 Yaz yeni bitmiş ve kışın habercisi olan sonbahar ayına girmiş iken; modayı yakından takip eden tesettürlü bayanlar tesettür tunik de kendilerini bekleyen kış modasını merak etmektedirler. Bunun için bayanlar, kış sezonu tunik alışverişine çıkmadan önce bu senenin moda tunik modelleri hakkında araştırma yapmaktadırlar. Çeşitli gazete ve dergileri karıştıran ancak yeterli bilgiye ulaşamayan bayanlar için bu konuyu araştırdık ve derledik. Peki, 2018' in kış sezonunda tuniklerde hangi kumaş kullanılacak ve hangi modeller öne çıkacak? İşte bu sorunun yanıtı:

 en şık tunik modellerini : www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik

 Triko ve Örme Kumaştan Tunikler

 

 Bilindiği üzere tunik, özellikle tesettürlü bayanların dört mevsim en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer almaktadır. Bayanlar kendilerine hem rahatlığı ve hem de şıklığı aynı anda sağlayan tuniği beğenerek giymektedirler. Bu kış sezonunda özellikle triko ve örme kumaştan üretilen boyu dize kadar uzanan tunik modellerini vitrinlerde görebilirsiniz. Bu tunik modelleri kimi zaman boğazlı yapıda olurken kimi zaman da yakası oval şekilde gelmektedir. Bayanlar zevkine uygun olan triko veya örme kumaştan tuniklerden birini seçebilirken her iki kumaştan ve her iki modelden tunikleri de bu yıl gardolaplarına ekleyebilirler.

 

 Likralı Örme Kumaştan Tunikler

 

 Tesettür tunik de bu yıl triko ve örme kumaşın yanı sıra likralı örme kumaşta sık sık kullanılacaktır. Likralı örme kumaş rahat bir yapıya sahip olduğu için daha çok spor tunik modellerde kullanılacaktır. Bu kış sezonunda özellikle kapşonlu ve daha bol kesim tunik modellerini vitrinlerde görebilirsiniz. Bu tunik modellerinde genellikle bisiklet yaka olmakla birlikte farklı yaka modelleri de kullanılmıştır. Spor tuniklerin yanı sıra zaman zaman klasik tunik modellerinde de likralı örme kumaşın kullanıldığını görebilirsiniz.

 

            Son olarak bu kış sezonunda üretilen tunik modellerinin boyları da farklı farklı olacaktır. Dize kadar uzanan, dizin üstünde biten ya da dizin altında biten hatta bileklerine kadar inen boylarda olabilmektedir. Modacılar bu kış sezonunda tuniklerdeki boy seçimini bayanların isteğine ve zevkine bırakmıştır. Bayanlar bu dört farklı modelden kendilerine en çok hitap eden modeli tercih edebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.