Tesettür Tunik Çeşitlerinde Fark Yaratan Modeller

Tesettür Tunik Çeşitlerinde Fark Yaratan Modeller

17 Aralık 2018

Tesettür Tunik Tam Boy Degaje Yaka

 

            Bir akşam yemeğine ya da bir iş görüşmesinde sofrada hanımefendi bulunacaksa genelde kış günlerinde degaje yaka tunik modelleri tercih edilir. Siyah tesettür, gri degaje yaka tunik modeli açık ve koyu tonların harika bir uyumunu sergilemektedir. Siyah renkte tercih edilecek bir topuklu ayakkabı ise bu kombinin son dokunuşu olacaktır. Gri rengin homojenliği ve karşıdaki insanı rahatlatacak yapısı ve modelin uzun olması özellikle önemli günlerde tercih edilen modellerden biri olduğunu gösterir. Moda dünyasında tesettür tunik modelleri gün geçtikçe daha fazla çeşit ile gün yüzüne çıkmaktadır.

 

 Tesettür Tunik Balon Kol İncili

 

            Şıklık ve zarafeti tam anlamıyla göstermek isteyecek kişilerin tercih ettikleri modellerden bir tanesidir. Krem rengi tesettür, balon kollu, inci detayları olan siyah renkli tunik modeli altına krem renkte İspanyol paçalı bir pantolon ile sadelik, mütevazilik ve ciddiyet kavramlarının birleştiği bir kombindir. Özellikle iletişim kurulan karşı kişide bir saygı oluşturur. Çünkü hem şık hem de zarif bir modeldir.

 

 Tesettür Tunik Simli V Desenli

 

            Bir arkadaş ortamına gidilecekse ya da özellikle genç yaştaki insanların bulundukları bir ortamda bulunulacaksa Simli V Desenli model buna oldukça uygundur. Buz mavisi tesettür, eflatun tonlarında tunik üzerinde simli bir şekilde yazılmış v desenli model, altına kot pantolon ve gri tonlarda bir ayakkabı ile birlikte spor giyimi tam anlamıyla yansıtmıştır. Eflatun rengin iletişimde bulunulan karşıdaki kişide huzur verici tonlarının olması tesettür renginin buz mavisi uyumu ile birlikte karşıdaki kişinin algılarında bir huzur bulmasını sağlayacaktır. Açık renkli mavi kot pantolon ise bu açık tonları dengeleyip renk uyumunu tam anlamıyla tamamlamaktadır. Gri renkli ayakkabılar ise göze çarpan diğer detaylardan birisidir. Spor tarzında bir pazar kahvaltısına gitmek, bir sinemaya, tiyatroya ya da eğlenceli etkinliklere gideceklerin tercih ettikleri modellerin başında gelmektedir.

 

            Tesettür tunik modelleri gün geçtikçe daha da fazla artmaktadır. Moda dünyasında farklı kombinler, tarzlar ve çeşitler ile hanımların her yaştan tercih edebilecekleri modelleri ile kişilerin giyim tarzlarına uygun olarak vitrine sunulmaya çalışılmaktadır.


Tesettür tunik modasına damga vuran fark yaratan tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.