Tesettür Takımlarla Modada Kuralları Baştan Yazın

Tesettür Takımlarla Modada Kuralları Baştan Yazın

24 Haziran 2019

            Modada, sanki onlar sorgulamadan kabul etmişiz gibi bazı kurallar vardır. Stile sahip olanlar içinse moda, kendin hakkında bir şeyler ortaya çıkarmak için kıyafet kullanmak demektir. Bu bir yaratıcılık meselesidir ve bir mesajı iletmek için ne isterseniz onu kullanmaktır. Dolayısıyla, tüm bu kurallar, yeni trendlerin modası geçmiş stillere karşı daha isyancı olduğu anlamına gelir.

 

 Hayal Gücünün Sınırı Sizde

 

            Takım olarak satın aldığınız giyim ürünlerini birbirleriyle karıştırarak bambaşka formlara büründürmek sizin elinizde. Yeter ki yaratıcılığınızı doğru şekilde kullanın. tesettür ikili takım modellerini tercih ederken, değişik aksesuarlar ve renklerdeki şallarla aldığınız ürünü kişiselleştirin. Benzersiz bir forma dönüşen giysiler, stilinizi yansıtan sözlüğe dönüşsünler.

 

 Karşıt Terimleri Düşün

 

            Tıpkı başka bir renkte yapacağınız gibi, fikir kontrast oluşturun. Modada bazı kurallar vardır. Örneğin; siyah ve kahverenginin kuralı, geçmişte birbirine yakışmayacağıyla ilgiliydi. Ancak günümüzde tesettür ikili takım modellerinde her iki rengin muhteşem uyumunu görebiliyoruz. Önemli olan moda kurallarına uymak değil, moda kurallarını baştan yazmaktır.

 

 Dengeli Bir Görünüm Yaratın

 

            Dengeleme, giyeceğiniz veya hangi rengi ön plana alacağınızla ilgilidir. Temel renginiz olarak siyah seçerseniz diğer renkleri karıştırmanın daha kolay olduğunu göreceksiniz. Yani, siyah pantolon ve tişört giyiyorsanız, rengin monotonluğunu kırmak için zıt bir alt giyim ürünü tercih edebilirsiniz. Tesettür ikili takım modellerinde farklı tonların katmanlaştırılması, bu tonlar birleştiğinde keskin ve çok şık görünebilir. Başka bir deyişle, daha sıcak veya daha serin tonları tercih edecekseniz, doğru bir görünüm elde edersiniz.

 

 İki Rengi Karıştırın

 

            Satın aldığınız takımları birbirleriyle karıştırarak farklı kombinler elde edebilirsiniz. Böylelikle aynı ürünlerle daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bütçenizden tasarruf ederken stilinizi konuşturmaya fırsat tanıtan takımları tona ton olarak kullanabileceğiniz gibi renkleri karıştırmanız da mümkündür.

 

            Zıt renklerin birbiri olan uyumunun yanı sıra farklı aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz takımlarınız sadece size özel olacak. Tercih edeceğiniz ayakkabı ve çanta modeliyle giydiklerinizin havasını bir anda değiştirmeniz de işten bile değil. Elbise yelek, pantolon bluz, eşofman takımları, etek bluz gibi farklı kombinasyonlarda karşımıza çıkan takımlar sihirli ellerinizin değmesini bekliyor.

 
Birbirinden şık ve alımlı tesettür ikili takımlarla modada kuralları baştan yazmak için www.tesetturpazari.com/tesettur-ikili-takim adresindeki ürünlere göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.