Tesettür Takım Modasında Trendler

Tesettür Takım Modasında Trendler

19 Mart 2019

             Kadınların her gün kıyafet kombinlemek için geçirdikleri zaman azımsanmayacak kadar olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda kadınları bu sıkıntıdan kurtaracak tesettür ikili takım modelleri alternatif bir yol diyebiliriz. 2019 yılında markaların koleksiyonlarında yerini alan ve www.tesetturpazari.com sitesinde de bulabileceğiniz birbirinden şık ve zarif takımları inceleyebilirsiniz.

            Kreasyonlarda en çok dikkat çeken ve moda olan birkaç ikili takım modellerinden şöyle bahsedebiliriz...

 Tunik ve Pantolon-Etek İkili Takım Modelleri

 

            Tunikler özellikle tesettür giyinen bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer almaktadır. Moda sektöründe de hemen hemen her sezon farklı tasarımlarla karşımıza çıkan tunik modelleri, pantolon ve eteklerle çok rahat bir şekilde kombinlenebilmektedir. www.tesetturpazari.com sitesinde bulabileceğiniz tunik, pantolon ve etek tesettür ikili takım modellerini şöyle sıralayabiliriz...

 

 Asimetrik tunik ve pantolon takım: İkili takım modelinde tunik asimetrik bir kesime sahip olup, pantolonun beli lastikli olduğu için rahat bir kalıp diyebiliriz.

 

 Pul payetli ikili takım: Pantolon ve tunik kombininden oluşan tesettür ikili takım modelinde tuniğin etek kısımları ve mendil cep kısmı pul payetlerle işli. Hem günlük hem de özel davetlerde giyebileceğiniz şık bir takımdır.

 

 Pileli tunik ve etek takım: Tesettür giyinen kadınların etek tercihleri için de güzel ve zarif kesimlerde ikili takım modelleri yer almaktadır. Likralı örme kumaştan tasarlanan takımın tuniğin etek kısımları pileli olduğu için ayrı bir hava katmaktadır.

 

 Nakışlı tunik ve etek takım: Otantik tasarımları sevenler için ideal bir takım diyebiliriz. Bu takım modelinin eteği fitilli kumaşla tasarlandığı için çok şık durmaktadır. Tunik kısmının kollarında yer alan otantik nakış detayları ve yaka kısmında yer alan fiyonk ip, tesettür takım modeline şıklık ve zariflik katmaktadır diyebiliriz.

 Tesettür İkili Takım Modellerinde Renk Modası

 

            2019 tesettür ikili takım modasında kadınların zevklerine hitap edebilecek farklı renk skalalarını görmek mümkün. Siyah ve kahverengi gibi demirbaş renklerin yanı sıra özellikle geçen sezondan beri moda olan kiremit rengi ve haki yeşil ön plana çıkmaktadır. Bu renkler dışında bordo, lacivert, saks mavisi, mürdüm, zümrüt yeşili ve vizon renkler de moda sektörüne damga vurmaktadır.


Birbirinden şık her yerde kullanabileceğiniz ikili takım modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-takim adresini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.