Tesettür Spor Kap Dış Giyimin En Önemli Parçası

Tesettür Spor Kap Dış Giyimin En Önemli Parçası

09 Ekim 2018

Dış Giyim Ürünlerinin Önemli Parçası Kaplar

 

            Kap modelleri pardösü ve trenç kotlar arasında bir model olarak çok tercih edilmekte. Günümüzde farklı renk ve modellerde pek çok kap modeli mevcut. Her zevke uygun renk ve modellerde bulunuyor. Genç ve orta yaşlı her kesim tarafından geniş bir müşteri kitlesine sahip.

 

 Farklı Kombinler Yaparken Yeni Fikirler Oluşturuyor

 

            Dolaplardaki kıyafetlerin birleştirilmesinde katkı sağlıyor. Kap modelini ceket veya kazak gibi kombinlemek farklılık yaratıyor. Modacılar, yerli ve yabancı firmalar koleksiyonlarında özellikle tesettür kap bulundurmaya özen gösteriyor.

 

 Pardösü ve Feraceden Farklı Dış Giyim Kıyafeti

 

            Kap; gerek kullanılışı gerekse biçimi olarak pardösü ve feraceden farklı olmakla birlikte, rahat bir dış giyim kıyafetidir. Ferace gibi uzun olmadığından dolayı kap altına giyilecek kıyafetlerin itina ile seçilmesi önem taşıyor.

 

 Kap Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

            Alışveriş yaparken ihtiyacınız kap doğrultusunda ise beden ölçülerinize dikkat etmek önemli. Fazla uzun ve geniş bedenlerden uzak durulması, iyi bir kombin oluşturmak için önem taşıyor. Tüm tesettür bütünlüğüne uyumlu, renk birleşimleri doğru ve kaliteli kumaşlardan seçim yapmak gerekiyor.

 

 Tesettür Kurallarına Uygun Özellikler İçerir

 

            Tesettürün amacına ve kurallarına uygun modellerdir. Vücut hatlarını belli etmeyen ve çok dar olmayan kap modelleri, bol kesimi ve düzgün duruşu ile tamamlayıcı kıyafetler arasında yer alıyor.

 

 Her Kıyafete Uygun Renk Kombinasyona Sahip

 

            Kombin yaparken renk uyumu çok önemlidir. Giyilen kap rengi siyah gibi koyu tonlarda ise altına giyilecek uzun etek veya pantolonun rengi de aynı koyu tonlarda olmamalıdır. Şimdi hanımlar daha canlı ve renkli kıyafetleri tercih ediyor. Kap modellerinizi bu tonlara uydurmayı unutmayın.

 

 Kap Kıyafetlerinizi Şallarla Tamamlayın

 

            İster tatile gidin, isterseniz aile ziyaretine gidin kap modelleri ile harika ve eğlenceli kıyafetler oluşturabilirsiniz. Kap üzerine uzun dikdörtgen bir şal ile farklı bağlama teknikleri geliştirebilirsiniz. Öne uzanan ve aşağı sarkmış bir şal, kap ile birlikte harika görünecektir.

 

 İşyerine Giyindiğiniz Kap İçin Beyaz Eşarp Kullanın

 

            Beyaz eşarpları siyah renkleri yumuşatmak için kullanabilirsiniz. İşyerlerinde fazla göze batmayan renkler seçmek önemli. Kap kıyafetler daha mat renklerde olabildiği için beyaz bir eşarp daha yumuşak tonlar oluşturabilir.

 En spor kap modelleri : www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

 Ayakkabı Seçiminde Özgür Olun

 

            Kap modelinizin altına stiletto seçilebildiği gibi, spor ve babetler de tercih ediliyor. Artık tüm kıyafetlerde rahatlık ön plana çıkıyor. İpek bluz ile birleşen siyah bir etek kombini, dışarı çıkarken kop modellerle tamamlanabiliyor. Ayakların rahat etmesi her şeyden daha önemli.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.