Tesettür Panço Ve Elbise Modellerinde Sezonun Tasarımları Nelerdir?

Tesettür Panço Ve Elbise Modellerinde Sezonun Tasarımları Nelerdir?

23 Kasım 2017

Tesettür Elbise Modellerinin Trend Renk Ve Kumaş Seçenekleri Nelerdir?

 

            Kış sezonunun tesettür giyim modelleri hem sıcacık bir kış geçirmenizi sağlayacak hem de şık tasarımlar ile göz kamaştırmayı sağlayacak modellerden oluşmaktadır. Elbiselerde ve kazaklarda kullanılan tasarımlar hem klasik hem de spor tarzı tercih eden bayanlara aynı anda hitap etmektedir. Trend elbise modellerinde uzun elbise tasarımları göze çarpmaktadır. Doğal kumaş kullanılarak oluşturulan elbiseler ve kadife kumaş kullanımı ön planda yer almaktadır. Bu modellere ek olarak kışında içinizi ısıtacak kalın kumaşlara uygulana çiçek baskıları ve motifleri dikkat çekmektedir. Doğal kumaş kullanımı ile oluşturulan elbise modelleri iki rengin bir arada kullanımı ile tasarlanmaktadır. Üst bölgede ve etek kısmında farklı renkler kullanılmaktadır. Etek kısımları ise bol olarak tasarlanmaktadır. Bu elbise modelleri trend modeller arasında yer alırken, kahverengi ve beyaz ya da mürdüm ve beyaz bir arada kullanılarak tasarımlar oluşturulmaktadır.

 

            Diğer bir trend elbise modeli ise uzun ve düz kesimde uygulanan kadife elbiselerdir. Kadife elbiseler farklı markalar tarafından birçok çeşitte sunulmaktadır. Kimi tasarımlarda nakış detayları ile kimi tasarımlarda ise düz modeller ile uygulanmaktadır. Tesettür elbiselerde ekose kullanımı yaygın halde uygulanmaktadır. Ekoseli ve etek altında fırfırlı biten modeller trend elbise seçenekleridir. Üzerlerinde uygulanan pötikare baskılar dikkat çekmektedir.

 

 Tesettür Pançolarda Renk Ve Kesim Detayları Nelerdir?

 

            Kışın içinizi ısıtacak diğer bir tasarım ürünü ise pançolar olarak belirlenmiştir. . Tesettür panço tasarımları bu kış fermuarlı ve uzun modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Salaş görünümü ve yarasa kol detayları ile dökümlü pançolar oluşturulmuştur. Kırmızı, siyah, yeşil, bordo ve desenli modeller oluşturulmuştur. Göğüs bölgesin küçük kemer tokalar ile oluşturulan pançolar ise elbise üzerine kullanım sağlanması için ön plana çıkmaktadır. Geniş ve iki yana uzanan kumaş kesimi ile şekillendirilmiştir. Kazaklar modellerinde yine triko ve örgü modellerden yana seçim yapanlar, sezonun modasını yakalayacaktır. Uzun triko kazaklar ve çarpıcı renkler ön planda tutulmaktadır. Boğazlı kazaklar ve düz basic kazaklar her sezon olduğu gibi bu sezonda tercih edilenler arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.