Tesettür Modasındaki Yenilikler Nelerdir?

Tesettür Modasındaki Yenilikler Nelerdir?

31 Ekim 2017

Dünya modasına yön veren detayları ve kendine özgü çizgisi ile tesettür modası, kadınların ilgi ile takip ettiği bir alan. Her sezon değişen moda trendlerini kendine özgü çizgisi ile kadınlarla buluşturan tesettür modasındaki sezonun yenilikleri ise şöyle:

 

 - Nubuk ürünler:

 

            Şallardan elbiselere, ayakkabıdan feracelere kadar tüm tesettür giyim parçalarında nubuk esintisi kendini yoğun bir şekilde hissettiriyor. İki sezondur oldukça popüler olan ve her geçen gün popülerliği artan nubuk parçalar, tesettür modasında yer verilmesi gereken unsurların en başında yer alıyor. Birçok farklı renkle kullanabileceğiniz nubuk kıyafetlerde özellikle taba tonlarına yer vermek ve doğal tonları kullanmak sezonun trend görünümünü oluşturacaktır.

 

 - Keskin çizgiler ve yüksek omuzlar:

 

            Tesettür giyimde keskin çizgilere sahip parçalar seçerek sokak modasında belirgin bir tarz yaratabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Romantik çizgiden uzaklaşmak bu sezon oldukça önemli bir detay. Düz renkler, düz çizgilerle hazırlanmış kombinler, omuzlarda vatkalar ile desteklenmiş keskin ve dik duruşlar 2018 modasındaki en önemli detaylar arasında bulunuyor. Keskin bir tarzı yansıtmak için renk hilelerinden yararlanmak size avantaj sağlayacaktır. Renk tercihlerinde düz parçalardan yana tercihler yapmak keskin çizgileri ortaya çıkartmanızı sağlar. Elbise ve kıyafetlerde iki renk kombinleri ve ufak moda hileleri ile 2018'in ruhunu rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

 

 - Kadife ve dantel bir arada:

 

            Dünya modasında olduğu gibi tesettür modasında da kadife ve dantel detaylar bir arada bulunuyor. Kadife elbiselerin üzerine işlenmiş danteller, özellikle gece şıklığına sahip olmanızda size yardımcı olacak. Ancak günlük elbise ve kombinlerde de yoğun bir şekilde kullanılan bu ürünlere dolabınızda yer vererek ışıltınızı sokak modasına taşıyabilirsiniz. Kadife elbiselerin yaka ve kol detaylarında kullanılan danteller, sezonun trend görünümlerinden birisi. Günlük elbise tercihlerinde kadife ürünleri seçerken kullanacağınız renkler ve elbiselerdeki sade görünüm abartıya kaçmadan şıklık yaratmanız adına önemlidir. Mor, yeşil ve taba tonları günlük elbiselerde rahatlıkla tercih edilebilir. Gece kıyafetlerinde ise siyah ve kırmızı kadife elbiselerden yana tercih yaparak şıklığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Şallarda ise kadife ve dantele yer vererek değişik bir görüntüye imza atmak sizin elinizde!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.