Tesettür Modasında Yenilikleri Kaçırmayın

Tesettür Modasında Yenilikleri Kaçırmayın

08 Ocak 2019

 Tesettür Kıyafetlerinize Ek Parçalar Alın

            Ertesi gün hangi kıyafeti giyinmek istediğine dair herkesin aklına bir sürü seçenek gelir. Dolaptaki kıyafetler birbiri ile değiştirilmesi gibi farklı kombin modelleri oluşturmak için kafa yorulur. Eğer yeteri kadar değişim kıyafetiniz yok ise onları birkaç parça ile yenileyebilirsiniz. Yeni sezon gömlekler ve tunikler kurtarıcı kıyafetlerdir. Diğer parçalarla birlikte yeni bir model oluşturmanıza yardımcı olur. Dolabınızda eksik olan modellerden oluşturacağınız listeye uygun olarak online satış sitelerinden birkaç parça satın almakta yarar olacaktır.

 

 Elbise Dolabınızı Yenileyin

 

            Uzun yıllar aynı kıyafetleri ve aynı renkleri kullanmak, belirli bir süre sonra hiç kıyafetinizin olmadığı hissi uyandıracaktır. Ekonomik dolap yenileme teknikleri arasında eski kıyafetleri atmak yerine, onlara uygun yeni kıyafetler almak olmalıdır. Bir dolabın yenilenmesi zor bir süreçtir, hemen düzenlenemeyebilir. Ancak zaman içinde yenilenmesi ile parça zenginliği oluşacaktır. Tesettür kıyafetlerde birbiri ile değişim yapılabilecek parçalara sahip olmak, gün içinde de hızlı hazırlanabilmenizi sağlayacaktır. Online satış sitelerinin indirimlerini takip etmek veya sezon kampanyalarından yararlanmak da ekonomik alışveriş için iyi bir fikirdir. Dolabınızda çok fazla kıyafet bulundurmak yerine, giyebileceğiniz az kıyafet bulundurmak daha karlıdır. Çünkü alışveriş yaparken nelerin eksik olduğunu görebilir ve hangi model ve renklere ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz.

 

 Tesettür Elbise Modellerinde Eşarp Seçimi

 

            Her daim şık olmak isteyen bayanlar tesettür elbise seçerken bazı kurallara dikkat etmelidirler. İlk olarak eşarp, başörtüsü veya şal alırken kaymayan, terletme yapmayan kumaşlardan imal edilmiş eşarplar tercih edilmelidir. Naylon kumaştan üretilmiş ürünler kesinlikle tercih edilmemelidir. Eşarp modellerinizi de sık sık kontrol etmek gerekir. Dolabınızdaki bütün kıyafetlerin renklerini ve modellerini görmeniz, eşarp konusunda nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda fikir verir. Onlarca farklı renklerden oluşan eşarp modelleriniz arasından sadece birkaçını kullanıyorsanız, alışveriş zamanınız gelmiş demektir. Sürekli aynı parçaları kullanmak, diğer giysilerin renk veya model uyumsuzluğu olduğu veya sizin tarzınızı artık yansıtmadığı anlamına gelir.

 

            Alışveriş yapmadan önce kendi stilinize uymayan kıyafetleri ayırın. Hangi renklerden ve modellerden eksik olduğunuzu tespit edin. Ayrıca yeni sezon ürünlere göz atmadan alışverişi tamamlamayın. Çünkü yeni sezon ürünler o yılın renk ve desenlerini yansıtan modellerdir. Diğer kıyafetlerinizle bu modellere ne kadar yaklaşabileceğinizi hesaplayın.

Tesettür modasındaki hızla yenilenen değişiklikleri kaçırmamak için www.tesetturpazar.com/tesettur-elbise adresini takipte kalın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.