Tesettür Modasında Trend Kaplar

Tesettür Modasında Trend Kaplar

22 Kasım 2017

Tesettür Kaplarda Modeller

 

            Tesettür giyimin en önemli parçalarından biridir kaplar. Bir bütün halinde şıklık sağlayan kaplarda çok çeşit ve farklı modeller bulmak mümkündür. Bu modeller kişiye yakıştığı sürece dış giyimde mükemmel şıklığı yakalamak kaçınılmaz olur. Tesettür kap modellerinden en yaygınları belden bağlı olanlardır. V yaka halinde kesimleri olan bu kaplar hem spor hem klasik şıklık yakalamak isteyenler için idealdir. Bunun dışında boydan boya fermuarlı olan modellerde son derece modern ve spor bir görünüm vermektedir. Son dönemlerin gözdesi kaşe kap modelleri de vitrin raflarının vazgeçilmez parçasıdır. Bunlar dışında klasik bir şıklık arayanlara uygun boncuk ve pul işlemeli modellerde bulunmaktadır. 

 

 Tesettür Kaplarda Moda Renkler

 

            Sezonun tesettür kap modelleri birbirinden güzel renklere sahiptir. Bu kaplar sezonunun trend renklerinden oluşmaktadır. Bu sezona hakim renkler hardal sarısı, vizon, mavi tonları, bordo ve haki renklerinden oluşmaktadır. Tabi bu renkler ağırlıkta olanlarıdır. Bunlar dışında da aradığınız her rengi bulmanız mümkündür. Bu trend renkler içinden tesettür kaplarda en fazla karşılaştığımız mavi tonlarıdır. Spor tarz giyinenler için daha çok açık mavi ve düz kesim modeller uygun olacaktır. Daha klasik tercih edenler belden oturtmalı ya da kemerli modellerden lacivert tonlarını tercih edebilirler. Şık bir ayakkabı ve çanta ile tamamlayabileceğiniz bu kombin modayı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

 

 Hangi Vücut Tipine Hangi Kap Modeli Uygun

 

            Her vücut tipi için uygun olabilecek kap modeli farklıdır. Kilo problemi olanlar açık renk kap tercihi yerine koyu renk kap seçmelidir. Yine kiloları saklamak için belden hafif sıkan ve kemeri olan modeller tercih edilebilir. Alt bölgesi geniş olanlar asla belden aşağısı kabarık modelleri giymemelidirler. Onlar için ideal olanı düz kesim modellerdir. Üst tarafı geniş olan bayanlar ise kap tercihi yaparken üst bölgesi kabarık ya da işlemeli olanları tercih etmemelidirler. Ayrıca omuz bölgesi karpuz model olanlarda olduklarından daha geniş gösterecektir. Bu tarz bir problemi olanlar omuzları tam oturan İspanyol kol modellerini kendilerine daha çok yakıştıracaktır. Son olarak son olarak mükemmel şıklık için tesettür kap  modelinizin beden ölçülerinize tam gelmesi gerektiğini unutmamalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.