Tesettür Modasında En Yeni Çizgiler Neler?

Tesettür Modasında En Yeni Çizgiler Neler?

26 Ekim 2017

Gün geçtikçe tesettür giyimde çok daha farklı ve şık çizgiler sunan trendler, vitrinlerdeki yerini alıyor. Bu yıl da tesettür modacıları, birçok yeni modeli hanımların beğenisine sundular. Bu yıl tuniklerden elbiselere, farklı kombinler ile değişik biçimlerde kullanılabilecek etek ve gömleklere kadar her şeyde şıklık rüzgarları esecek.

  Tuniklerde Ekose Şıklığı

 

            Ekose, tüm zamanlarda hep moda olan bir tercihtir. Zaman zaman rafa kaldırılan ve unutulduğu zannedilen ekose kıyafetler, çoğunlukla yeniden hayatımıza dahil olmayı başarırlar. Bu yıl da ekoseler yeniden gündemde. Çeşitli vitrinlerin bu yılki tunik kreasyonu gözden geçirildiğinde, birbirinden çarpıcı ekoseli tunikler ile karşılaşıyoruz. Bu tuniklerin gömlek yakalı, polyester cotton kumaşlardan üretilen modelleri dikkat çekiyor. Renk açısından değerlendirildiğinde ise kahverengi, bordo, koyu yeşil ve bej gibi renklerin kombinlendiği modellerin yanında, tek ve düz renkleri tercih edenler için de uygun modeller mevcut. Bunun dışında desenli tunikler de yeni kreasyonun bir parçası.

 

            Tunikler bilindiği üzere yalnızca tesettür giyimin değil, diğer giyim tarzlarının da önemli bir parçası haline geldi. Bu özelliği ile bu yıl tuniklerin yine gündemde olduğunu söylemek mümkün. Bu yıl elbette yalnızca ekose modeller yok. Yeni kreasyon tunikler incelendiğinde, karşımıza boydan düğmeli, gayet rahat ve geniş kesimlere sahip tunikler de çıkıyor. Renk seçimlerinde ise çağla yeşili, gri, bordo tonları ve gülkurusu gibi renkler görülüyor.

 

 Elbiselerde Triko Tercihler

 

            Özellikle sonbahar ve kış aylarının tercihi olan triko elbiseler, bu yıla damgasını vuruyor. Tesettür giyimde de önemli bir yere sahip olan triko elbiselerde bu sezon, oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşıyoruz. Renklerde sütlü kahve, lila ve morun öne çıktığı bu elbiselerde de rahat kesimler kullanılmış. Triko elbiselerin bazılarında kullanılan cep detaylarının, elbiseyi spor bir şıklığa yaklaştırdığını görmekteyiz.

 

            Elbiselerdeki pastel renklerin yanı sıra tesettür kıyafetlerde bu sezon canlı renkleri de tercih etmek mümkün. Asimetrik eteklerle tasarlanan ve canlı renklerin öne çıkarıldığı modellerden, belden büzgülü modellere kadar her zevke uygun kıyafetler görülüyor. Ayrıca çizgili tunik ve elbiseler de bu sezonun modasında mevcut.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.