Tesettür Modası

Tesettür Modası

25 Ağustos 2017

2018 Yılında Hangi Renkler Tesettürde Moda Olacak?

 

            Günümüzde kapalı bayanlar açısından baktığımız zaman piyasaya çıkacak en yeni modellerin yanında renk alternatifleri de merakla beklenen bir diğer konuların başında yer alıyor. Her sene birbirinden farklı olan moda renkler tesettür giyim modellerini de daha önemli bir noktaya getiriyor. Buna rağmen 2018 yılında da moda renkleri yine kaldığı yerden devam etse de bu sezonda farklı renk ve uyumları da ön plana çıkarıyor.

 

            Vizon Kahve ve Siyah Uyumu : Vizon kahve ve siyah kıyafetler de oldukça birbirine yakışan ikiliye dönüştüklerinden dolayı 2018 yılında da hem kahve hem de siyah uyumunu yeniden bir arada görebilmemiz mümkün olacaktır. Özellikle bu ikiliyi en çok sonbahar ayları içerisinde görmeye başlayabiliriz.

 

            Kırmızı ve Siyah Uyumu Dikkat Çekiyor : Kahverengi ve siyah uyumunun yanı sıra bu sezonda da oldukça sık göreceğimiz diğer bir kombin ise kırmızı ve siyah uyumunun olduğunu söyleyebiliriz. Kırmızı ve siyah yeniden tesettürlü bayanları daha şık ve daha tarz bir havaya sokmak için karşımıza çıkıyor.

 

            Fuşya Rengi Her Yerde : Tunik modellerinin çoğunda artık fuşya renklerini görebileceksiniz. Standart renklerin yanı sıra tesettür kıyafetlerde önceden görülmeyen renkler de artık 2018 yılında oldukça fazla moda olmaya başlayacak. Bu sayede artık kapalı bayanların da aradıkları şık bir görünüm kolay bir şekilde yakalanmış olacaktır.

 

 Tesettür Modasında 2018 Yılında Hangi Detaylar Öne Çıkacak?

 

            Tesettür giyim firmaları şimdiden 2018 yılına ait uygun kıyafetleri tasarlamaya başladı. Özellikle fular yaka gömlekler şıklığıyla göz kamaştıracak. Uzun kol krep kumaştan yapılma ve fular yakalı olan gömlekler kapalı bayanların tercihi olacak. Üstelik sadece gömleklerde değil montlarda ve kabanlarda da fular yaka modası görülebilecek. Özellikle montlarda ise kapitone modeller vitrinlerde yerlerini bulacak. Yaz aylarında sıkça gözümüze çarpan çiçek desenleri bizlerle olmaya devam edecek. Abiyeler de, etek ve elbiselerde, tuniklerde ve feracelerde yani kısacası her giyim tarzında çiçek desenlerini görmeye hazır olun. Asker tarzını yansıtan modeller, üzerindeki birbirinden çeşit desenlerle hareket kazanacak. Aynı zamanda kürk modellerini tekrar göreceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.