Tesettür Modası

Tesettür Modası

04 Temmuz 2017

2017 Tesettür Modası

 

            2017 tesettür koleksiyonları bu yılda her sezon olduğu gibi gözleri dolduruyor. Bu yılın gözdeleri ise fular yaka gömlekler ve de kabanlar fazlasıyla dikkat çekiyor. Çiçek motifleri de artık yalnızca yaz ayları giyimlerinde uygulanmaktan çıktı.

 

 Tesettür Koleksiyonu

 

            Tesettür 2017 koleksiyonunda kot tunik, tunik, etek, çiçekli motifli elbiseler fazlasıyla kullanılmaktadır. Hatta çiçekler her mevsim moda olacağa benziyor. Göze çarpan diğer bir tesettür 2017 modasında asker, kamuflaj tarzı da kadın modasına uyarlanmış çiçekli ceketlerden oluşmaktadır. Genellikle alışkın olduğumuz koyu renkli pardesüler, yerini renkli pardüselere bırakacak. Özellikle de taba rengi, vizon, bordo, toz pembe, haki rengi ve açık mavi gibi birden fazla renk kullanılacak. Ayrıca da içinde fiyonk bulunan tasarımlar kot tunik gibi kadınların şıklığına da şıklık katacak. Bu yılın feracelerinde de yarasa kollar, pullu detaylar ve de floral desenler fazlasıyla görülecek. Özellikle de kol ve omuzlarda daha çok çiçek desenleri yer alacak. Kot tunik üstünde çiçekli motifler de bir o kadar yer alacak. Kısacası bu sezon tesettürlü hanımlar için oldukça fazla hareketli ve renkli geçeceğe benziyor. Bu sayede göz kamaştırıcı kombinler yapmak hiç de zor olacağa benzemiyor.

 

 Tesettür Modası

 

            Giyim konusunda titiz biri iseniz kesinlikle satın alacağınız ürünün kaliteli ve uygun olmasına özen göstermeli ve de size yakışıp yakışmayacağı konusu hakkında iyi bir şekilde düşünmelisiniz. Tesettür 2017 ye ait koleksiyon ürünlerinin bütün parçalarını kolaylıkla bulabileceğiniz fazlasıyla geniş ve birçok çeşitli ürünlere sahip olan pek çok kaliteli ve de şık ürün www.mevra.com adresinde sizler için satışa sunulmuştur. Bütçenizi hiç zorlamadan ve hem kaliteli hem de şık ve bir o kadar göz alıcı pek çok ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tesettür 2017 modası ürünleri ise alışılmış tarzların dışında ve canlı renkler bir o kadar da farklı birçok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Şıklıktan ve de zarafetten vazgeçemeyen bayanların ilk tercihi olarak ''www.mevra.com'' adresinde evinizde rahatlığınızla zevkli bir o kadar da ekonomik alışverişinizin tadını keyifle çıkarabilirsiniz. Güvenli bir alışverişin vermiş olduğu kolaylık ve rahatlıkla seçtiğiniz tüm ürünler aynı gün kargoya verilip şıklığınızı asla geciktirmeyecektir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.