Tesettür Kot Ve Şifon Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Kot Ve Şifon Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

03 Temmuz 2017

Askıda güzel duran elbise üzerinizde güzel durur mu? Bu tamamen seçiminizle ilgili bir şeydir. Vücut tipinize uygun bir elbise doğru parçalarla tamamlandığı zaman, üzerinizde harikulade duracaktır. Yok, sadece moda olduğu için tesettür giyim elbise çeşitleri içinden vitrinde görünen ve satın alınan bir elbise yanlış kombin ve aksesuarlarla güzelliğinizi bir anda solduracaktır.

 

 Uzun Kot Elbise Kombini

 

            Spor tarz bir elbiseyle spor aksesuarlar daha abiye bir tarz elbiseyle daha parlak aksesuarlar tercih edilmesi gerektiği herkes tarafından bilinir. Aynı tür ürünleri birlikte kullanmaya çalışmak hepimizin bildiği bir şeydir. Asıl esas olan detaylarda ki uyumu yakalayabilmektir. İşte zor olan şey budur. Tesettür giyim elbise çeşitleri arasında kot bir elbise tercih ediyorsanız ve elbiseniz nakışlı ise hem spor hem de daha pırıltılı aksesuarlar kullanabilirsiniz. Düz, koyu mavi kot elbisenizi, spor ayakkabısı ile tamamladığınız gibi seçiminizi dore bir babetten yana da kullanabilirsiniz. Eğer kot elbiseniz açık mavi ise daha koyu renk, önü kapalı dolgu topuk keten bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Beyaz ya da su yeşili çapraz bir çanta ya da üzeri çiçek desenli, yıldız desenli bir çanta tercih ederek kıyafetinize hareket kazandırabilirsiniz. Çantanızın renginde beyaz ya da ekru bir şal takarak merkezinde kot elbisenizin olduğu kombininizle göz alabilirsiniz.

 

 Şifon ve Polyester Çiçekli Elbiseler

            Tesettür giyim elbise çeşitleri arasında çok kullanılan modellerden birisi de çiçekli tesettür elbiselerdir. Kumaş tasarımları genellikle şifon ya da 0 polyester den yapılan bu elbiseler bahar ve yaz mevsimlerinde çok tercih edilir. Kemer detaylı olabildikleri gibi pileli de olabilirler. Şifon ya da polyester tesettürlü elbiseyi kombinlemek tamamen elbisenin deseniyle ilgilidir. Düz renk olanları kombinlemek nispeten daha kolaydır. Eğer bu yılın moda desenlerinden olan yoğun çiçek desenli bir elbise seçtiyseniz kullanacağınız aksesuarları düz renk tercih etmelisiniz. Pudra rengi şifon ya da polyester çiçek desenli bir elbiseyi mint yeşili ya da beyaz renk aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Elbiseniz çiçek desenli değil de düz renk ise kullandığınız çanta ve ayakkabı da pudranın farklı tonlarında olabilir. Tek rengin ayrı tonlarını bütünde kullanarak oldukça fulü görünebilirsiniz. Böyle bir kombinin üzerine olabilecek tek renk ekru veya taş rengi bir şal ya da soğuk açık bir mavi bir eşarp olabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.