Tesettür Kot Tuniklerde Öne Çıkan Modeller Hangileridir?

Tesettür Kot Tuniklerde Öne Çıkan Modeller Hangileridir?

22 Ağustos 2017

Kot tuniklerle harika kombinler

 

            Tesettür modasının yaydığı akımla hızlanan modeller yepyeni tasarımları karşımıza çıkarıyor. Tesettür giyimin olmazsa olmazı tunikler çeşitli kumaşlarla karşımıza çıkarken özellikle kot kumaşlar dikkatleri çekiyor.

 

 Tunikte kot modası

 

            Kot tunik modası gelişen tesettür giyime ayak uyduruyor. Yepyeni tasarım harikası kot tunikler renkleri ve modelleri ile büyülüyor. Beyaz kot, mavi kot ve siyah koyun yer aldığı modeller özellikle tesettürlü genç kızların ilgisini çekiyor. Kot tunik modelleri yırtık süsü verilmiş ekler, ışıltılar, pırıltılar ve küçük detaylı taşlar ile süsleniyor. En dikkat çeken modellerle tesettürlü bayanların ilgisini çeken tunikler kalem pantolonlara eşlik ediyor.

 

            Kot tunik modelleri tasarım harikası ürünlerle on plana çıkarken özellikle yıpranmış kot görünümü ayrı bir hava veriyor. Kol omuz ve yaka detayları ile değişik kombinleri eşlik eden tunikler, seçimleri ile dikkat çekiyor. Tunikler ayrıca fermuarlı detaylara da yer veriyor. Likralı ve etek kısımları yırtık modeller öne çıkarken daha olgun bayanlar için daha sade ve şık kot tunikler raflarda yerini alıyor. Tesettür modasının gitgide yaygınlaşması ile büyüleyici bir güzellik yansıtan modeller, kalem pantolon kombinlerine eşlik ederken, özellikle ipek eşarplar kombinleri göz önüne çıkıyor. Pudra ve mürdüm tonları ile kombinler en kotlar özellikle diz boyunda tercih ediliyor. Yaka detaylı kot tunikler çok fazla dikkat çekerken, dantel ve güpür eklemeler ile muhteşem bir görsellik ortaya koyuyor.

 

            Tunikler özel dantel detayları ile göz önüne çıkarken, en fazla tercih modeller arasında yer alan taşlı tunikler de modaya uyum sağlıyor. Modern çizgiler ve ışıltıları taşıyan modeller öne çıkarken en fazla tercih edilen beğenilen eskitilmiş kot görünümleri ile modern ve Işıl Işıl bir görünüm elde ediliyor. Tesettür kombinlerinin olmazsa olmazı tuniklerde kot detayı e fazla gençlerin dikkatini çekerken tarz hanımların da ilgisini çekmeye devam ediyor. Taş ve inci süslemeli kotlar, dantel detaylı kotlar, işlemeli ve tırtıklı modeller bu sezonda en fazla tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Tesettür kombinlerinin vazgeçilmezi olan tuniklerde kot akımı devam ederken kot şıklığı ve zarafeti bayanları adeta büyülüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.