Tesettür Kombinlerde Renk Uyumu

Tesettür Kombinlerde Renk Uyumu

19 Mart 2019

            Kombinlerde renk uyumu pek çok sebeplere göre farklılık gösterebilir. Mevsim şartları, kişisel zevkler gibi nedenlerden dolayı yapılan renk seçimleri farklılık göstermektedir. Tesettürlü kadınların tercih ettiği renk seçenekleri karşı tarafa pek çok şey hakkında fikir vermektedir. Tesettür kombin oluştururken renk seçimlerini doğru bir şekilde yapabilmek için renklerin anlamını çok iyi bir şekilde bilmek gerekir.

 

            Bu sebep ile yapılan tesettür kombinler çok daha basit olacak ve daha az zaman harcamaktır. Tesettür kombin oluşturmadan önce kadınlar ilk önce sıcak renkleri, soğuk renkleri ve nötr renkleri çok iyi bir şekilde bilmeleri gerekiyor. Sıcak renkler soğuk ve nötr renklere oranla daha hem daha canlı hem de daha şık bir görünüm sergilemektedir. Yeşil, mavi ve mor gibi soğuk renkler ise tesettürlü kadınlara çok fazla huzur veren renkler içerisinde yer almaktadır. Renkleri çok iyi tanıdıktan sonra tesettür kombinler içerisinde renk uyumlarına bakmak gerekir. Tesettürlü kadınlar moda dergilerinde yer alan pek çok tesettür kombine göz atarak hangi rengin hangi renk ile daha uyumlu olduğu hakkında fikir sahibi olabilirler.

 

 Yüzünüzü Hem Canlı Hem De Aydınlık Gösterecek Şal Renklerini Tercih Edin

 

            Ten renklerine göre sadece seçim yapmak ve sınırlama getirmek doğru bir fikir değildir. Tesettürlü kadınların kendilerine en uyumlu renkleri fark etmeleri de çok zor değildir. Tesettürlü kadınlar şal seçiminde bulunurken hangi renk tonlarında kendini huzurlu ve şık hissediyorlar ise o rengi tercih etmelidirler. Yüz kısmınızı aydınlatan renk tonları tercih edilmelidir. Çoğunlukla şalların renk seçimleri hakkında daha fazla bilgi edinilmelidir.

 

 Aksesuarlarda Renk Uyumunun Önemi Nedir?

 

            Tesettüt kombin oluştururken aksesuar ayrıntıları oldukça önemlidir. Aksesuar detayı tesettür kombine daha şık ve modern bir görüntü sağlamaktadır. Ancak aksesuar seçerken ölçü her daim önemlidir. Aksesuar detayı çoğu zaman kıyafet kombinlerinin önüne geçmektedir. Aksesuarın boyutu renkler kadar önemlidir. Eğer tesettür kombinlerinizi koyu renklerden yana tercih ettiyseniz eğer, canlı renklere sahip yüzük tesettür kombininiz ile şık bir uyum sağlayacaktır. Sade modellere sahip kıyafet tercihlerinde ise daha büyük aksesuarlar şık bir tesettür kombin oluşturmanıza imkan sağlayacaktır.

Birbirinden şık tesettür kombin modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.