Tesettür Kombinlerde Pantolon Ve Gömlek Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Tesettür Kombinlerde Pantolon Ve Gömlek Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

16 Ağustos 2018

Her gün evden dışarı çıkıp gezmeye veya işe giderken muhafazakar bayanların en çok vakit kaybettiği şey tesettür kombin oluşturmaktır. Giyim konusunda birbiriyle uyumlu kombinler oluşturmak zaman aldığı gibi, renk ve desen uyumlarını yakalamak da oldukça zor olabilir. Saatlerce dolabın içinden kıyafet seçmek için harcanan zaman uzun süreleri kapsayabilmektedir. Kombin modelleri ve çeşitleri arasından alışveriş yapmak veya sadece fikir edinebilmek için tesetturpazari.com adresi kurtarıcı bir site olarak

 

 İkili Takım Fırfırlı Tunik Nasıl Tesettür Kombin Yapılır?

 

            Tesetturpazar.com online sitesinin kombin kategorisinde yer alan “Tesettür İkili Takım Fırfırlı Tunik Pantolon” modeli aynı renk alt ve üst ile birlikte kombinlenmiştir. Bu tesettür kombin modelinde yeşil ve mavi renk çeşitleri bulunmaktadır. Pudra rengindeki eşarp ile birlikte uzun stiletto ayakkabılar kıyafet bütünlüğünü tamamlamaktadır. Aynı modelin siyah ve pembe renklerinden oluşan diğer modellerinde de aynı bütünlük sağlanmıştır. Her kıyafette uzun damla kolye aksesuar gerekliliğine güzel bir örnek teşkil etmektedir.

 

 Tesettür Kombinlerde Gölme Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 

            Yine bu sene en çok tercih edilen kombinlerden bir diğeri de pantolon üzerine giyilen uzun gömleklerdir. Giyilen gömleğin üzerine uzun bir yelek ve başa eşarp takımı ile de kombin tam olarak tamamlanabilir. Kombinde gömleğin uzunluğu çok önemlidir. Yelek giyildiği için ayrıca gömleğin kol boyuna da dikkat edilmelidir. Mevsimlere uygun yelekler ve kumaşlar kıyafet bütünlüğünde tercih edilebilir. Yazın ince kumaştan yapılmış yelekler gömlek üzerine tercih sebebi iken, kışın kaşe gibi kalın kumaşlar tercih edilir. Yeleklerin desenleri ve renkleri de farklılık gösterebilir. Önden bir iki düğmeli, önden fermuarlı ya da tamamıyla önü açık yelekler giyilebilir.

 

 Tesettür Kombinlerde Tuniklerin Yeri Nedir?

 

            Bu sene en çok tercih edilen parçalardan biri tesettür tuniklerdir. Tesettür tunik ile yapılan pantolon kombini çok rahat ve şık bir kombin olup, gündelik hayatta sıklıkla kullanılır. Aynı renk tunik ve aynı renk pantolondan yapılan tesettür kombin modelleri sayesinde artık saatlerce düşünüp kafa yormaya gerek kalmamaktadır. Bunun en iyi örneklerini tesetturpazari.com adresindeki tunikler kategorisinde görmek mümkündür. Koyu renk siyah bir tunik ile beyaz bir pantolon ve mor eşarp ile rahatlıkla sokağa çıkılabilir. Satışta bulunan tunikler çeşitli modellerde ve kişilere özel olarak farklı boy ve bedenlerde bulunabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.