Tesettür Kombinlerde Öne Çıkan Trendler Nelerdir?

Tesettür Kombinlerde Öne Çıkan Trendler Nelerdir?

09 Ocak 2018

Tesettür Kombinlerde Öne Çıkan Trendler Nelerdir?

 

            Tesettür giyim kendine özgü çizgisi ile kadınların farklı bir tarzda stillerini yansıtmalarını sağlamaktadır. Tesettür kombin hazırlarken günümüz trendlerine yer vermek, çeşitli moda uygulamalarını kıyafetlerde kullanmak ve aksesuarlarla görünümü zenginleştirmek kombinlerin daha şık ve göz alıcı olmasına yardımcı olmaktadır. Tesettür giyimde sezonun öne çıkan trendleri ise şöyle:

 

 Oversize ürünler:

 

            Bu sezonun en yoğun kullanılan ve hemen her yerde gördüğümüz akımlarından birisi kombinlerde kullanılan oversize ürünler. Özellikle kazaklarda ve ceketlerde karşımıza çıkan oversize ürünler, tesettür kombinlerde de rahatlıkla kullanılabilecek parçalar arasında bulunuyor. Oversize kazaklar ve ceketler uygun renklerle birlikte tesettür kombin seçenekleri arasında mutlaka bulunması gereken ürünler. Oversize ürünleri özellikle üst giyimde tercih etmek stil açısından önemli bir noktadır.

 

 Kürk detaylar:

 

            Tesettür kombinlerde ve giyim parçalarında bulunan kürk detayları sezonun diğer bir trend görünümü. Kürk ve peluş detaylarına sahip gömlekler, kazaklar, ceketler ve diğer giyim unsurları bu sezon kombinlerde kullanılması gereken parçalar arasında. Kıyafetlerde kürk detayları seçerken dikkat edilmesi gereken nokta ise kürk detayının farklı bir renk unsuru ile ön plana çıkmış olmasıdır. Tercih edilecek kürk detayları kıyafetlerin renginden farklı bir renge sahip olmalı, genel görünüm içerisinde dikkat çekici bir özellik taşımalıdır. Ceketlerde ve kabanlarda kürk kullanımında ise gene aynı şekilde kürkler farklı renklerde kullanılmaya özen gösterilmelidir. Kürk detaylarla tesettür kombin tamamlamak sizi trend bir görünüme kolaylıkla kavuşturacak ve hayal ettiğiniz sokak stiline sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

 Çiçek desenleri:

 

 Tesettür kombinlerde sezonun diğer bir yeniliği ise çiçek desenleri ile süslenmiş parçalarla kombin oluşturmak. Kış ve yaz aylarında rahatlıkla tercih edilebilecek çiçekli elbiseler, gömlekler, pantolonlar ve etekler sezon şıklığına sahip olmanıza yardımcı oluyor. Çiçek desenlerinin yanı sıra çiçek işlemelerine de kıyafetlerde yer verilebilir ve tesettür kombin oluşturulabilir. Kıyafetlerde işleme detayı tercih edilirken dikkat edilmesi gereken nokta ise işlemelerin kıyafetin ana renginden farklı bir renge sahip olması ve ön plana çıkan bir görünümle işlemeleri vurgulamasıdır. İşlemelerin içinde bulunan renklerle diğer giyim parçalarını tamamlamak renk uyumunu da size getirecek ve kusursuz bir tesettür görünümü oluşturmanızı sağlayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.