Tesettür Kombinlerde Hangi Parçalar Ön Planda?

Tesettür Kombinlerde Hangi Parçalar Ön Planda?

26 Mart 2018

Tesettür kombin adına pek çok kadın farklı tarzlara sahiptir. Özellikle alışveriş hanımların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Bu yapılan alışverişler sonrasında doğru parçaların kombinlenmesi ve uyum sağlanması da oldukça önemlidir. Hanımlar pek çok davet için farklı tesettür kombin önerileri hazırlamaktadır.

 

            Bu tesettür kombin önerileri için tunik ve İspanyol paça pantolonların uyumu günden güne daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle turuncu ve hardal sarının trend haline geldiği bu günlerde siyah İspanyol paça modası da tekrar vitrinlere gelmektedir. Bu iki rengin ve parçanın birbiri ile uyumu her ortam için uygundur. Aynı zamanda bu kombinin üzerine kürk yelek de şık ve modern olmanızı sağlayacaktır. Gideceğiniz yere göre doğru ayakkabı tercihi yaptığınız zaman kombinizi tamamlamış olacaksınız. Bu tesettür kombin için şal ya da eşarp seçeneklerinin ikisi de uyumlu olacaktır.

 

 Tesettür Kombinlerde En Çok Hangi Parçalar Tercih Ediliyor?

 

            Tesettür kombinleri yaparken sezonun trendlerini takip etmek oldukça önemlidir. Bu sezonun trendleri arasında ise tunik modelleri yer almaktadır. Bu tunik modelleri arasında kendinize uygun bir modeli seçerek kombin yapabilirsiniz. Aynı zamanda boru paça renkli pantolonlara da geri dönüş zamanı geldi. Bir diğer moda haline gelen parça ise beyaz siyah çizgili boru paça pantolonlardır. Bu pantolonlar özellikle iş ve ciddi ortamlar için oldukça uygun bir şekilde kombinlenmektedir.

 

             Pantolonun içerisinde buluna siyah ya da beyaz renkte tercih edeceğiniz blazer ceket ile ciddi bir çizgi elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük kombin önerileri için ön plana çıkan bir diğer parça ise kesinlikle kot Jean pantolonlardır. Her sezonun gözdesi olan ve modası hiç geçmeyen pantolon modellerinden olan Jean pantolonlarda bu sezon özellikle detay parçalar ön plana çıkmaktadır.

 

            Paça kısımlarında inci ve dantel detayları bulunan bu pantolonlar günlük kombin yapmak için önerilmektedir. Bu kot pantolonların üzerine rahatlığı bakımından penye bluzlar uygun olacaktır. Aynı zamanda sezonun trend parçalarından bir diğeri ise kısa topuk sivri burun ayakkabılardır. Her yapılan kombin için uyumlu olan bu ayakkabılar adeta 80’ler modasını sokağa taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.