Tesettür Kombin Tüyoları

Tesettür Kombin Tüyoları

18 Ekim 2018

Dünya modasının özgün biçimde uyarlandığı tesettür giyim, tesettürlü kadınların modada uzak kalmamalarına olanak sağlıyor. Her sezon kadınlar için sunulan yeni modeller ve yeni trendlerle çeşitli ve birbirlerinden farklı kombinleri meydana getirmeyi ve kadınların kendilerine uygun tarzlarıyla çevrelerindeki kişiler tarafından örnek teşkil etmesini sağlayan tesettür giyim dünyası, kadınların kombin yaparken yararlanabileceği tüyoları da kendileri ile paylaşmaktadır. Tesettür kombin yaparken yararlanabileceğiniz kilit noktalar ve pratik popüler çözüm önerilerini derledik.

 

 Trendleri Kendi Tarzınızla Birleştirin

 Çoğu kadın vitrinlerde görüp beğendiği kombinleri direkt olarak hiç değiştirmeden satın alıyorlar ve gördükleri şekli ile kullanıyorlar. Bu sebeple genellikle üzerlerine giydikleri kombinleri başka kadınların üzerlerinde de aynı kombini görmeleri kaçınılmaz oluyor. Kadınlar hayal güçlerinin yardımıyla ve kendi tarzlarını almış oldukları hazır kombinlerdeki farklı parçaları uyumlu bir şekilde bir araya getirerek, farklı kombinler oluşturmayı denemekten kaçınmadan tarzlarını özgürce yansıtan kombinler oluşturulmalı. Bu şekilde kadınlar hem kendi tarzlarını ortaya koyarlar buda kişiye yeni bir görünüm kazandırırken kendisini yansıtabilme şansına sahip olur, hem de çevredeki herkesten daha farklı ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Tesettür kombin oluşturulurken içinde bulunduğunuz sezonun yeni moda kıyafetleri birbirlerine uygun olarak farklı şekillerde kullanmaktan kaçınmayın.

 

 Aksesuarlarla Görünümüze Farklı Hava Katın

 

 Kıyafetleri kombinlerken aksesuarları doğru yerde ve uygun şekillerde kullanılırsa şıklığınıza şıklık katarken sıradan kıyafetlere farklı hava katarak kıyafetleri sıradanlıktan uzaklaştırır. Fakat aksesuarların çok fazla sayıda kullanımı oldukça karışık ve demode bir görünüme yol açacağı için aksesuar kullanımının çeşidi, sayısı ve uyumunun dengesinin çok iyi ayarlanması gerekiyor. Çanta, ayakkabı ve takılarınızın her detaylarıyla oluşturduğunuz kombinin ile uyumlu olmasına çalışılmalı ve kombinin bütünlüğünün uyumunu bozmayacak şekilde aksesuar seçimleri gerçekleştirilmelidir. Her sezonda popüler olan aksesuarların farklı şekillerde kombinlerde yer almasını sağlayacak şekilde seçilmesi ise farklı kombinlerde kullanarak çeşitlilik oluşturabilme imkanını da sağlamış olacaktır.

 

 Tesettür kombinleriyle beraber kullanılan aksesuarlarla oluşturulan kombinin tarzına uygun parçaları seçip kullanabilmek çok önemlidir. Desenli ya da hareketli parçalardan oluşan kombinlerde aksesuarları olabildiğince az ve yerinde kullanabilmek kombinin göz yormadan şıklık oluşturmasını sağlar. Sade ve düz olan parçaların kombinlerinde ise aksesuarların kullanımı kombine hava katar ve görüntüsü zenginleştirirler. Aksesuarları seçerken hazır uygulanmış olan kombinlerden ilham alabilirdiniz. Bu şekilde aksesuar seçimleriniz ve kullandığınız yerlerde hata yapma payınız azalacaktır.

En şık tesettür kombin modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.