Tesettür Kombin Önerileri

Tesettür Kombin Önerileri

11 Mayıs 2019

             Tesettür giyimi benimseyen kadınların en büyük sıkıntılarından birisi de doğru tesettür kombin yapabilmektir. Doğru tesettür kombin tercihi ile hem şık hem de gösterişli olan tesettür parçalarınızı daha şık ve daha modern bir hale getirilebilir. Eğer tesettürlü kadınlar doğru tesettür kombin tercihinde bulunamazsa kıyafetlerin şıklığına gölge düşürebilir.

 

 Tesettür Kombinde Başörtü Seçimi Doğru Yapılmalıdır

 

            Tesettür kombinin en önemli tamamlayıcı parçası şallar ve eşarplar olmaktadır. Seçilecek olan başörtünün boyutu, deseni ve rengi başta olmak üzere başörtünün kumaşına kadar tesettür kombininiz ile bir uyum içerisinde olması gerekir. Özellikle tesettür kombinde ferace kullanımında doğru kombinin önemi büyüktür.

 

 Siyah Renk ve Gri Renk Ferace Kombini Nasıl Olmalıdır?

 

            Siyah tesettür feracenin üzerine başörtü olarak mavi rengin tonlarında bir şal tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah tesettür ferace ve mavi şal tesettür kombininde yeşil renk bir çanta tercih edilebilir. Mavi şal, siyah ferace ve yeşil çanta tesettür kombini ile hem günlük hayatta hem de özel gün ve özel gecelerde tercih edilebilecek şık bir tesettür kombin olmaktadır.

 

            Gri tesettür giyim ürünleri siyah renkten sonra özellikle beyaz tenli tesettürlü kadınlar tarafından en çok rağbet gören renklerden birisi olmaktadır. Göz alıcı işlemeleri olan şık bir gri tesettür ferace modelinin üzerine başörtü olarak gösterişli olmayan hafif mat görünümlü bir şal modeli harika bir tesettür kombin oluşturur. Bu tesettür kombine çanta olarak ise siyah mat bir çanta modeli tercih edilmelidir.

 

 Tesettür Kombin Oluştururken Aksesuar Seçimi Büyük Önem Arz Etmektedir

 

            İster klasik ister spor tesettür kombin yapın aksesuar tercihi oldukça önemlidir. Kombinde doğru aksesuar seçimi ile harika bir görünüme sahip olup hem kendinizi iyi hissetmenize hem de gününüzü harika bir şekilde geçirmenize olanak sağlar. Kombinde en fazla tercih edilen ve ön plana çıkarmanız gereken aksesuar alternatifleri çanta, saat, bileklik ve başörtülerdir.

 

 Tesettür Tunik ve Başörtü Uyumu

 

            Tesettür giyimde tunikler son yıllarda daha çok model ile satışa sunulmaktadır. Hem şık hem de sade ve kaliteli kumaşa sahip tercih edilen tunik modelinin üzerine tuniğe uyumlu bir şal ile yazın ve kışın günlük hayatta rahat bir şekilde tercih edilebilir.

Birbirinden şık tesettür kombin modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresindeki modellere göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.