Tesettür Kombin Modellerinin Özellikleri Nelerdir ?

Tesettür Kombin Modellerinin Özellikleri Nelerdir ?

15 Aralık 2017

Giyim dünyasında çok farklı bir konuma sahip olan tesettür giyim modası yeniliklerini sürdürmeye devam etmektedir. Her geçen gün muhteşem yeniliklerle karşımıza çıkan tesettür giyim başörtüsü, abiye, pantolon gibi çeşitlerle modasını yenilemektedir. Müşteri potansiyelinin her geçen yıl arttığı tesettür giyim modelleri günümüzün en kaliteli giyim modası olarak yer almaktadır. Kombin modelleri genel olarak çeşitli renk ve desenler ile üretilmiştir. Kemerli, fermuarlı ve kuşaklı modeller ile bayanlara sunulmaktadır. Özellikle son zamanlarda tunik tarzı ürünlerin çok yoğun ilgi görüldüğü izlenmektedir.

 

            Tesettür giyiminde sorun yaşayan ve doğru seçimler yapamayan bayanlar için tesettür kombin araştırması yapmak ideal bir seçenek olacaktır. Yeni sezon trendleriyle muhteşem bir görünüm elde edeceksiniz. En güzel renklerle tesettür kombin yapacağınız elbiseleriniz gittiğiniz tüm davetlerde büyük ilgi görecektir.

 

 Tesettür Giyimde Kombin Nasıl Yapılır?

 

            Doğru bir tesettür kombin yapabilmeniz için ilk olarak bağlamalı olan tüm ayakkabılardan uzak durmalısınız. Boyunuz kısa olduğu zaman bağlamalı ayakkabı sizleri daha kısa gösterecektir. Bu durum pek hoş gözükmeyen görüntülere sebebiyet verebilir. Uzun elbiseler seçerek boyunuzu normalden her zaman daha uzun göstermek mantıklı seçenektir. Elbise seçiminde kesinlikle yatay çizgilerden ziyade boyuna doğru uzanan çizgileri tercih etmenizde fayda vardır. Vücudunuza tam olarak yapışan ve vücut ölçülerinizi doğrudan belli eden kıyafetler sizleri her zaman daha uzun gösterecektir. Pantolon seçiminde kombini tamamlamanız için en önemli etken ayak bileğinin tam olarak alt kısmında biten kesim çeşitleridir. Özellikle İspanyol paça bir pantolon giyeceğiniz takdirde topuklu ayakkabının topuğunun belli olmamasına dikkat etmelisiniz.

 

            Kombini en sağlam bir şekilde eşlik eden kıyafetlerden bir tanesi de etek çeşitleridir. Etek seçimi yaparken yüksek belli etekleri tercih etmeniz gerekmektedir. Eteğiniz ile doğru bir ayakkabı seçimi yaptığınız zaman mükemmel bir kombin oluşturacaksınız. Aksesuar seçimi yapmanız kombine ekstra bir hava katmanız için mükemmel bir seçenektir. Aksesuar seçiminde kısa boylu bayanların çok uzun boylu çantaları kullanmaları güzel bir yaklaşım değildir. Tam tersine küçük boy ve çapraz şekildeki çantaları kullanmalısınız. Çantanıza küçük top küpe ekleyerek muhteşem bir şıklık elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.