Tesettür Kombin Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Tesettür Kombin Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

29 Eylül 2017

Giyim dünyasında farklı bir yere sahip olan tesettür giyim modası, her yıl yenilenmektedir. Ferace, tunik, gömlek, etek, tesettür pantolon, abiye, pardesü ve başörtüsü gibi birçok çeşit, tesettür modasını süslemektedir. Müşteri potansiyeli her geçen gün artan ve genç nüfusun tercihleri arasında yer alan tesettür giyim modası, günümüzün en önemli giyim modası olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 Tesettürde Kombin Farkı

 

            Kombin modelleri, çeşitli renk ve desenlerde oluşturulmaktadır. Fermuarlı, kemerli, kuşaklı ve düğmeli üretilen kombin çeşitleri, etkileyici modellerle satışa sunulmaktadır. Tunik tarzı ürünler de büyük bir ilgi görmektedir. Kolsuz tarz ürünler de, online sitelerde tercih edilmektedir. Kuşaklı ve yakalı modeller, özel desen tarzında üretilmektedir. Tek renk ürünler de, özel olarak üretilmektedir. Kuyruklu etek kombin bluz takımları, yelek pantolon ikili kombin takımları, yelek tunik ikili kombin çeşitleri, uzun kap modeli kombin tunik, kap tunik ikili kombin gibi birçok tesettür kombin ürünleri satışa sunulmaktadır.

 

 Yazlık ve Kışlık Modeller Üretilmektedir

 

            Kombin çeşitlerinde, yazlık ve kışlık modeller üretilmektedir. Kışlık modeller, kalın kumaş özellikleriyle, yazlık modeller ise ince kumaş özellikleriyle üretilmektedir. Mevsimsel özellikleriyle üretilen kombin çeşitleri, beden özellikleriyle üretilmektedir. Dantel detayları, cep detayları, deri detayları, çıt pıt detayları, fermuar ve düğme detayları, kombin çeşitlerinde kullanılan özel detaylardır. Cepli detay özellikleri de zaman zaman kullanılmaktadır. Günümüzün tesettür kombin modası, her yıl yeni trendlerle satışa sunulmaktadır. Renk detayları ve tasarım detayları, özel olarak belirlenmektedir. Renklerdeki özel ton çalışmaları da, her yıl yenilenmektedir. Tesettür kategorisindeki kombinler, tesettür kurallarına göre dizayn edilmektedir.

 

            Eller, ayaklar ve yüz hariç bütün vücudun, hatlar belli olmayacak şekilde kapanması ile oluşturulan tesettür modası, bütün modellerde uygulanmaktadır. Kombin çalışmalarında da aynı kurallar uygulanmaktadır. Tesettür elbise modellerinin üretiminde, yılın moda renkleri tercih edilirken, en çok tercih edilen renkler de dikkate alınmaktadır. Başörtüsü, pantolon, tunik ile kombin takımı oluşturulurken, renk uyumuna dikkat edilmektedir. Takım olarak satışa sunulan bu tesettür kombin modellerde, renk uyumunun mükemmel olmasının yanı sıra, tasarım uyumu da özellikle dikkat edilen hususlar içerisindedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.