Tesettür Kombin Modası

Tesettür Kombin Modası

31 Aralık 2017

TESETTÜR KOMBİN NASIL YAPILIR?

 

            Tesettürlü bayanların birbirinden farklı kıyafetleri oluşturması ile kombin yapılmaktadır. Tesettür kıyafetlerinde şık bir kombin yaratmak için doğru seçim yapmak gerekmektedir. Giyim tarzını seçerken öncelikle modaya uygun şık tasarım tercih etmek her zaman ilk olmaktadır. Tercihlere uygun olarak eşarp ve şallarla kıyafet tamamlanmaktadır. Tesettür kombin tercihlerinde kapalı bayanlar genelde bol ve dökümlü kıyafetler almaktadır. Ten rengine uygun kıyafet seçimleri yapılması gerekmektedir. Renk kullanımında iki renkli bir kıyafet tercih ettiğinizde canlı renkler kullanmanız güzel bir kombin yaratmanıza sebep olmaktadır. Tuniklerin altına genelde kot tercih edildiği gibi spor görünün sevenler için kısa botlar, gözlük ve aksesuarlarla tamamlamak mümkündür.

  TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ NELERDİR?

 

            Tesettür giyimde kombin önerileri oldukça fazladır. Tunik, elbise, ikili takımlar ve daha pek çok seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır. Şık ve güzel giyinmekten hoşlanan bayanların tesettür modasında marka ayrıcalığı ve yüzlerce model olması işlerini daha da kolaylaştırmaktadır. Tunik ve pantolon kombinleri genelde renk uyumu önemlidir. Tesettür kombin farklı renklerle olsa da çanta, ayakkabı ve şalla farklı bir stil oluşturmak mümkündür. Abiyelerde durum daha farklı olup göz alıcı detaylar ve özellikleri ile işleme ve işçilik daha çok ön plana çıkmaktadır. Ayakkabılar stiletto ve küçük el çantaları ile mükemmel uyum sağlamaktadır. Genelde özel günlerde tercih edilen abiyeler her yaşa ve tarza uygun modeller bulunmaktadır.

  TESETTÜR KOMBİNDE HANGİ KIYAFETLER MODA?

 

            Tesettür giyimde 2018 yılına özel daha özgür ve salaş kıyafetler yer almaktadır. Spor tarzı benimseyen genç bayanlar rahat olduğu kadar model ve renklerle daha çok dikkat çekmektedir. Tesettür kombin kusursuz tasarımlar ve iki zıt renklerle genelde sokak modasına uygun seçenekler bulunmaktadır. Sonbaharın gelmesi ile birlikte daha çok mevsime uygun modern ve iddialı renklerle havalı ve gösterişli kıyafetler yer almaktadır. Kırmızı her zamanki gibi ilk sıralarda yer alıp siyah ve açık renklerle muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Tek renk seçimleri olduğu gibi desenli kıyafetler 2018 gözde kıyafetler arasında bulunmaktadır. Tesettür giyimde en çok tercih edilen renklerden biride kahve tonlarıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.