Tesettür Kıyafetlerde Yeni Kombinler Nasıl Oluşturulur?

Tesettür Kıyafetlerde Yeni Kombinler Nasıl Oluşturulur?

29 Eylül 2017

Günümüzde insanlar daha güzel ve çekici görünmek için iyi giyinme ihtiyacı duyup, giyimlerine oldukça dikkat ederler. Günümüzde giyim tarzlarına bakıldığı zaman farklı farklı giyim çeşitleri bulunmaktadır. Giyim çeşitlerinden biri de kapalı bayanların tercih ettiği tesettür giyimdir. Tesettür giyim içinde de farklı farklı giyim çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin saçları kapatmak için eşarp, başörtüsü tercih edilirken, vücut hatları ile birlikte vücudu kapatmak için de boydan tesettür elbise veya ayrı alt üst tesettür kıyafetler tercih edilmektedir.

 

 Bir Kaç Kıyafeti Farklı Kombinler Yeni Elbiseler Ortaya Çıkarın

 

            Genellikle tesettür elbiseler uzun modellerden oluşmaktadır. Uzun ve bol kesimlerle o yılın modasına uygun renk ve desenlerden oluşan uzun elbiseler düğmeli yaka, uzun manşetli kol ve kemerlerden oluşmaktadır. Tek elbise tercih etmeyenler için ise gömlek ve tunik kesimli kısa elbiseler bulunmaktadır. Bu gömleklerin altına giyilen pantolonlarla da tesettür kıyafet yeni bir stil ile kullanılabilmektedir. Ayrı alt ve üst kullanmak farklı tesettür kombinleri oluşturmak için ideal bir giyim şeklidir. Bu şekilde bir alışveriş sonrası çok fazla giyim modeliniz olacak ve uzun süre tesettür giyim için bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Tesettür kıyafetlerden tunik, elbise, ferace gibi ürünler tesettür giyim satan mağazalardan, alışveriş merkezlerinden, internet üzerinden satın alınabilmektedir.

 

 Ferace Kıyafetlerde Fazla Stil Bulunmamaktadır

 

            Ferace; çarşaf tarzı olan ve kadınların örtünmek için giydikleri elbisenin ismidir. Ferace günümüzdeki kadınların giydiği mantoya benzer bir kıyafettir. Mantodan farklı oluşu yakalarının geniş olmayışı ve boyunun daha uzun olmasıdır. Ferace fantazi kumaştan, çuhadan, softan düz, sade, cepli, yakaları işlemeli şekilde olabilir. Modaya göre koyu renkli, arka yakası daha uzun, bol ve dar çeşitleri de mevcuttur. Ayakkabı, çanta rengine göre feracenin uyumlu oluşuna günümüz kadınları çok dikkat ederler.

 

            Tesettür giyimin günümüzde hızla artması ile internet üzerinden yapılan sunumlar, tanıtımlar ve satışlar da aynı doğrultuda bir o kadar artış göstermektedir. Tesettür giyim tüketicileri her yılın modeline ve rengine uygun olarak iyi bir araştırmadan sonra alışveriş yapmalıdır. Şık ve değişik tasarımlar arasından seçim yapmanın zorluğunu göz ardı etmemek gerekir. Genelde her bedene uygun olarak üretilen modeller, boy ve kilo oranlarına göre tadilatla kullanıcıya uygun hale getirilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.